Tlačová správa | Plyn od SSE je aj po znížení cien lacnejší ako od tradičného dodávateľa SPP, Tlačové správy, Médiá, Stredoslovenská energetika
  • Prejsť na

Tlačová správa | Plyn od SSE je aj po znížení cien lacnejší ako od tradičného dodávateľa SPP

6. júna 2016

Plyn od SSE je aj po znížení cien lacnejší ako od tradičného dodávateľa SPP

Spoločnosť Stredoslovenská energetika zareagovala na pokles regulovanej ceny plynu a premietla znížené ceny do svojej ponuky. Všetci naši zákazníci majú od 4. júla 2016 k dispozícii nové cenníky aj so zľavou až do výšky 9%. Zákazníci tak stále môžu získať plyn za výhodnejších podmienok ako ponúka tradičný dodávateľ SPP. 

Zákazník má možnosť vybrať si dĺžku viazanosti zmluvy, a tým sa zároveň rozhodne akú zľavu na plyn od SSE dostane. Pri viazanosti na rok je výška zľavy 2%, pri viazanosti na dva roky je to už 6%. Pokiaľ sa zákazník rozhodne pre trojročný kontrakt je výška zľavy už avizovaných 9%. Cenníky na dodávku plynu platné od 4. júla 2016 sú pre našich zákazníkov dostupné na web stránke spoločnosti. 

Znížená cena sa automaticky prejaví u všetkých našich zákazníkov, ktorý plyn od SSE už odoberajú. Zákazník nemusí požiadať o zmenu ceny v jeho tarife. SSE novú cenu upraví automaticky. 

Ak sa zákazník, ktorý zatiaľ výhodnejší plyn od SSE nevyužíva, rozhodne pre našu ponuku, stačí, aby nás kontaktoval prostredníctvom call centra, kde získa všetky potrebné informácie, resp. na web stránke www.sse.sk, kde nájde potrebné tlačivá pre zmenu dodávateľa. Celý proces vybaví SSE na základe splnomocnenia a prechod tak prebehne bez akýchkoľvek problémov. 

Navyše, zákazník, ktorý využíva elektrinu od SSE, získa výhodnú kombináciu spolu s plynom, a tým dostane energie pod jednu strechu a od jedného dodávateľa.

Prihláste sa na odber noviniek do e-mailovej schránky
Najaktuálnejšie dianie priamo vo vašej e-mailovej schránke
Odoslaním e-mailu súhlasíte so spracúvaním osobných údajov.