Tlačová správa | Stredoslovenská energetika je dodávateľom poslednej inštancie pre bývalých zákazníkov A.En. Slovensko, Tlačové správy, Médiá, Stredoslovenská energetika
  • Prejsť na

Tlačová správa | Stredoslovenská energetika je dodávateľom poslednej inštancie pre bývalých zákazníkov A.En. Slovensko

Žilina, 5. máj 2022

Situácia na trhu s energiami je mimoriadne vážna a ich dodávatelia sú pod silným  tlakom vysokých a neustále rastúcich cien. V dôsledku tejto situácie opúšťa slovenský energetický trh ďalší dodávateľ. Spoločnosť A.En. Slovensko je v poradí už šiestym dodávateľom, ktorý skrachoval od októbra 2021.

Stredoslovenská energetika, ako silný, stabilný a zodpovedný dodávateľ, opäť zabezpečuje dodávku elektrickej energie v režime DPI pre stovky odberných miest na strednom Slovensku. Začiatok dodávky v režime poslednej inštancie pre bývalých zákazníkov A.En. Slovensko je 3. máj 2022 a potrvá 3 mesiace, do 2. augusta 2022. Režim dodávky poslednej inštancie sa v tomto prípade týka 892 odberných miest.

Viac informácií ako postupovať získajú bývalí zákazníci A.En. Slovensko na https://www.sse.sk/aktuality/informacie-pre-zakaznikov-dodavatela-a.en.-slovensko-s.r.o.?page_id=12587.

Prihláste sa na odber noviniek do e-mailovej schránky
Najaktuálnejšie dianie priamo vo vašej e-mailovej schránke
Odoslaním e-mailu súhlasíte so spracúvaním osobných údajov.