Tlačová správa | Upozornenie pre zákazníkov spoločnosti SSE, a. s., Tlačové správy, Médiá, Stredoslovenská energetika
  • Prejsť na

Tlačová správa | Upozornenie pre zákazníkov spoločnosti SSE, a. s.

17. februára 2016

V poslednom období zaznamenala spoločnosť Stredoslovenská energetika, a. s. v mestách a obciach na strednom Slovensku aktivitu podomových predajcov energií, ktorí dávajú zákazníkom zavádzajúce a nepravdivé informácie. Svojím nátlakovým prístupom chcú dosiahnuť, aby naši odberatelia podpísali novú zmluvu na dodávku energií. Tvrdia, že spoločnosť Stredoslovenská energetika, a. s. je na pokraji bankrotu a jej zákazníkov preberajú práve alternatívni dodávatelia. 

Tieto informácie sú nepravdivé. Spoločnosť Stredoslovenská energetika, a. s., je dlhodobý a veľmi stabilný dodávateľ energií pre svojich zákazníkov. Na trhu pôsobí takmer 95 rokov a neustále svoje služby zlepšuje a rozširuje. 

V prípade, že budete takémuto nátlaku vystavení, odporúčame vám nepokračovať v rozhovore. Ak chcete ponuku alternatívneho predajcu zvážiť, vyžiadajte si od neho zmluvu, obchodné podmienky a cenník a následne si ich preštudujte. V nijakom prípade nepodpisujte dokumenty okamžite, bez toho, aby ste si ich vopred dôkladne prečítali. Zaviažete sa tak k povinnostiam, o ktorých vás alternatívny predajca neinformoval. 

Ak ste už novú zmluvu podpísali a chcete ju zrušiť, môžete tak urobiť do 14 pracovných dní bez uvedenia dôvodu. 

Ak máte akékoľvek otázky alebo pochybnosti, kontaktujte Zákaznícku linku pre domácnosti na telefónnom čísle 0850 111 468 alebo 0906 252 525, kde Vám radi pomôžeme.

Prihláste sa na odber noviniek do e-mailovej schránky
Najaktuálnejšie dianie priamo vo vašej e-mailovej schránke
Odoslaním e-mailu súhlasíte so spracúvaním osobných údajov.