Tlačová správa | Stredoslovenská energetika, a. s., v súvislosti so šírením nového koronavírusu a ochorenia COVID 19, zatvára pre verejnosť svoje zákaznícke centrá, Tlačové správy, Médiá, Stredoslovenská energetika
  • Prejsť na

Tlačová správa | Stredoslovenská energetika, a. s., v súvislosti so šírením nového koronavírusu a ochorenia COVID 19, zatvára pre verejnosť svoje zákaznícke centrá

13. marca 2020

S účinnosťou od 13. marca 2020, spoločnosť Stredoslovenská energetika, a. s., z dôvodu šíriaceho sa nového koronavírusu a ochorenia COVID-19 a ochrany svojich zamestnancov a zákazníkov, zatvára pre verejnosť svoje zákaznícke centrá. Konkrétne sa jedná o centrá v Žiline, Martine, Banskej Bystrici, Lučenci, Prievidzi, Dolnom Kubíne, Zvolene, Považskej Bystrici a Liptovskom Mikuláši.

Napriek tomu, že zákaznícke centrá budú pre verejnosť zatvorené, naši pracovníci budú spracovávať prichádzajúce požiadavky zákazníkov na všetkých pobočkách. Jednotlivé zákazníckej centrá bude možné kontaktovať na telefónnych linkách alebo prostredníctvom e-mailu.

Kontakty na zákaznícke centrá nájdu zákazníci na stránke KORONAVÍRUS - PREVENTÍVNE OPATRENIA.

„K tomuto kroku sme pristúpili z dôvodu ochrany nie len našich kolegov na zákazníckych centrách a samotných zákazníkov, ale aj z dôvodu minimalizovania šírenia nákazy. Keďže predpokladáme zvýšený nápor na telefónnych linkách jednotlivých centier, prosíme našich zákazníkov o trpezlivosť a pochopenie pri dlhších čakacích dobách. Naši kolegovia sa budú snažiť riešiť prichádzajúce požiadavky v čo možno najkratšom čase a v najvyššej možnej kvalite.“ uviedol generálny riaditeľ spoločnosti JUDr. Zdeněk Schraml.

O ďalšom vývoji na zákazníckych centrách SSE budeme našich zákazníkov informovať na www.sse.sk a na našom facebookovom profile.

Prihláste sa na odber noviniek do e-mailovej schránky
Najaktuálnejšie dianie priamo vo vašej e-mailovej schránke
Odoslaním e-mailu súhlasíte so spracúvaním osobných údajov.