Tlačová správa | Zákaznícke centrum SSE v Žiline sa presťahovalo do nových priestorov, Tlačové správy, Médiá, Stredoslovenská energetika
  • Prejsť na

Tlačová správa | Zákaznícke centrum SSE v Žiline sa presťahovalo do nových priestorov

Žilina, jún 2021                                                                                                         

Spoločnosť Stredoslovenská energetika, a. s., (SSE) dňa 28. júna 2021 slávnostne otvorila pre svojich zákazníkov nové priestory Zákazníckeho centra v Žiline.

Nové, moderné priestory sa nachádzajú priamo v centre mesta Žilina v priestoroch, ktoré zodpovedajú najvyšším štandardom starostlivosti o zákazníka. Zákazníci sa môžu spoľahnúť na komfortné vybavenie svojich požiadaviek vo vzdušných a veľkých priestoroch, dostupnú bezplatnú Wifi sieť ako i špeciálne bezpečnostné sklá oddeľujúce priestory zákazníckej zóny s cieľom chrániť zdravie zákazníkov i zamestnancov zákazníckeho centra.  Zároveň sme mysleli aj na našich imobilných zákazníkov, pre ktorých je určený bezbariérový prístup.

„Hlavným záujmom Stredoslovenskej energetiky je zákazník a riešenie jeho požiadaviek. Priorita je,  aby každý jeden zákazník odchádzal zo Zákazníckeho centra spokojný a s vedomím kvalitne vyriešenej požiadavky.“ povedal generálny riaditeľ spoločnosti Zdeněk Schraml.

Stredoslovenská energetika, ako spoľahlivý a profesionálny partner chce svojim zákazníkom poskytovať kvalitné a ľahko dostupné služby. Naši zákazníci  majú vždy možnosť kontaktovať nás nielen emailom alebo telefonicky na našej zákazníckej linke. Svoje požiadavky môžu  vybaviť rýchlo a komfortne online, prostredníctvom našej zákazníckej eZóny SSE, ale aj osobne, priamo v priestoroch našich zákazníckych centier.

Zákaznícke centrum SSE v Žiline nájdete na ulici Jána Milca (budova Piano Residence). Radi vás v ňom privítame každý pracovný deň medzi 8.00 a 15.00 hodinou a v pondelok a v stredu môžete využiť dlhšie otváracie hodiny od 8.00 až do 17.00 hodiny.

Prihláste sa na odber noviniek do e-mailovej schránky
Najaktuálnejšie dianie priamo vo vašej e-mailovej schránke
Odoslaním e-mailu súhlasíte so spracúvaním osobných údajov.