Tlačová správa | Stredoslovenská energetika, a. s., opätovne otvára svoje zákaznícke centrá, Tlačové správy, Médiá, Stredoslovenská energetika
  • Prejsť na

Tlačová správa | Stredoslovenská energetika, a. s., opätovne otvára svoje zákaznícke centrá

Žilina, 8. marca 2021

Stredoslovenská energetika, a. s., opätovne otvára svoje zákaznícke centrá

Na základe Vyhlášky Úradu verejného zdravotníctva Slovenskej republiky č. 98, § 1, odsek 2, písmeno q), dostali "obchodné miesta sieťových odvetví" výnimku z rozhodnutia vlády SR o uzatvorení maloobchodných prevádzok a prevádzok poskytujúcich služby.

V nadväznosti na uvedené otvára spoločnosť Stredoslovenská energetika, a. s., s účinnosťou od 8. marca 2021 svoje zákaznícke centrá v Žiline, Martine, Banskej Bystrici, Lučenci, Dolnom Kubíne, Zvolene, Prievidzi, Považskej Bystrici a Liptovskom Mikuláši.

Zákaznícke centrá budú otvorené v pracovných dňoch nasledovne:

pondelok     od 8:00 hod do 15:00 hod

utorok         od 8:00 hod do 15:00 hod

streda         od 8:00 hod do 16:00 hod

štvrtok        od 8:00 hod do 15:00 hod

piatok         od 8:00 hod do 15:00 hod

Naďalej ostáva najdôležitejšou ochranou pred šírením ochorenia COVID19 osobná zodpovednosť a dodržiavanie hygienických opatrení. Preto prosíme všetkých našich zákazníkov, aby do priestorov centier vstupovali s prekrytím horných dýchacích ciest a od 15. marca len s použitím respirátora FFP2. Zákazníkov zároveň upozorňujeme, aby vstupovali do zákazníckeho centra len na vyzvanie, pri vstupe použili dezinfekciu rúk a dodržiavali odstupy 2 m.

Našich zákazníkov tiež prosíme o pochopenie v súvislosti s dlhšou dobou čakania na našich zákazníckych linkách. Odporúčame preto využiť aj ďalšie kontaktné kanály ako chat alebo e-mail, ktoré pomôžu k rýchlejšiemu vybaveniu zákazníckych požiadaviek. Všetky kontakty sú dostupné na www.sse.sk.

Prihláste sa na odber noviniek do e-mailovej schránky
Najaktuálnejšie dianie priamo vo vašej e-mailovej schránke
Odoslaním e-mailu súhlasíte so spracúvaním osobných údajov.