Tlačová správa | Stredoslovenská energetika, a. s., opätovne otvára svoje zákaznícke centrá, Tlačové správy, Médiá, Stredoslovenská energetika
  • Prejsť na

Tlačová správa | Stredoslovenská energetika, a. s., opätovne otvára svoje zákaznícke centrá

3. novembra 2020

Na základe výsledkov z celoplošného testovania na koronavírus, ktoré prebiehalo v uplynulých dňoch, otvára spoločnosť Stredoslovenská energetika, a. s., s účinnosťou od 4. novembra 2020, väčšinu svojich zákazníckych centier. Konkrétne ide o centrá v Žiline, Martine, Banskej Bystrici, Lučenci, Dolnom Kubíne, Zvolene, Považskej Bystrici a Liptovskom Mikuláši.

Zákaznícke centrá budú otvorené v pracovných dňoch nasledovne:
pondelok od 8:00 hod do 17:00 hod
utorok od 8:00 hod do 15:00 hod
streda od 8:00 hod do 17:00 hod
štvrtok od 8:00 hod do 15:00 hod
piatok od 8:00 hod do 15:00 hod


Dočasne ostáva zatvorené len zákaznícke centrum v Prievidzi.

Naďalej je najdôležitejšou ochranou pred šírením ochorenia COVID-19 osobná zodpovednosť a dodržiavanie hygienických pravidiel. Preto prosíme všetkých našich zákazníkov, aby do priestorov centier vstupovali s rúškom prípadne s inou vhodnou pokrývkou horných dýchacích ciest a dodržiavali rozstupy medzi zákazníkmi čakajúcimi v rade.

Zároveň prosíme našich zákazníkov o pochopenie v súvislosti s dlhšou dobou čakania na našich zákazníckych linkách. Odporúčame preto využiť aj ďalšie kontaktné kanály ako chat alebo e-mail, ktoré pomôžu k rýchlejšiemu vybaveniu zákazníckych požiadaviek. Všetky kontakty sú dostupné na www.sse.sk.

Prihláste sa na odber noviniek do e-mailovej schránky
Najaktuálnejšie dianie priamo vo vašej e-mailovej schránke
Odoslaním e-mailu súhlasíte so spracúvaním osobných údajov.