Prečo pracovať v SSE?, Trainee program, Kariéra, Stredoslovenská energetika

Prečo pracovať v SSE?

TRAINEE PROGRAM je našou srdcovou záležitosťou. Za posledných deväť rokov sme realizovali niekoľko ročníkov vo viacerých obmenách pre rôzne zamerania. 28 účastníci sú dnes našimi kolegami na špecializovaných či vedúcich pozíciách naprieč celou skupinou SSE.

Staň sa naším Trainee aj ty! Ambicióznym a talentovaným študentom ponúkneme priestor na získanie odborných i praktických zručností, pretože budeš plniť reálne úlohy. Staneš sa súčasťou konkrétnych projektov a tímov. Dokáž nám, že si plný energie tak ako my, a po skončení programu dostaneš konkrétnu pracovnú ponuku.

Skúsenosti, tradícia, silná pozícia

Stredoslovenská energetika, a. s., (SSE) je dodávateľská energetická spoločnosť do sídlom v Žiline, ktorá má 6 dcérskych spoločností. Na trhu pôsobíme už 95 rokov a sme najväčší dodávateľ energie na strednom Slovensku. V celoslovenskom meradle sa naša spoločnosť nachádza na druhom mieste s trhovým podielom 21 %. Energiu dodávame viac ako 600-tisíc zákazníkom. V súčasnosti za nami stojí silná energetická spoločnosť Energetický a průmyslový holding (EPH), a. s. Viac o akcionárskej štruktúre a manažmente spoločnosti sa dočítašv časti o nás.

Nie je to len o elektrine

Okrem elektriny dodávame našim zákazníkom od roku 2012 aj plyn. V portfóliu máme však aj ďalšie zaujímavé služby a produkty, ktoré našim zákazníkom pomáhajú mať bezpečný, bezstarostný domov a najmä energeticky efektívnu domácnosť. Zaujíma ťa, čo všetko našim zákazníkom ponúkame? Pozri si kompletné portfólio produktov a služieb pre jednotlivé segmenty zákazníkov: domácnosti, podnikatelia a organizácie, veľkoodberatelia.

Kráčame s dobou a rešpektujeme trendy

Trend súčasnosti je využívať energie efektívne a my sa snažíme, aby si túto myšlienku osvojili aj naši zákazníci. Pre podnikateľov, ale aj obce či mestá, realizujeme energeticky efektívne riešenia na mieru, vďaka ktorým znižujú svoje náklady na energie.

Základom šetrenia energií je poznať svoju spotrebu a aj to, ako sa vyvíja v čase. Preto sme pre našich zákazníkov pripravili mobilnú aplikáciu Moja SSE, vďaka ktorej majú energie vo svojej domácnosti pod kontrolou a navyše s nami môžu jednoduchšie komunikovať. Ako prví z energetických spoločností sme vytvorili mobilnú aplikáciu SSE PriceWatch pre špecifické potreby veľkoodberateľov. Svojimi funkcionalitami je jedinečná a umožňuje nonstop sledovanie cien energií na burze aj následný rýchly a efektívny nákup komodít. Zaujíma ťa, ako funguje veľkoobchodná burza s energiami a od čoho vlastne závisí cena energií? Prečítaj si zaujímavý článok Burzové ceny energií vo vrecku.

Skvelá spoločnosť, skvelí ľudia

Vážime si našich zamestnancov aj ich rodiny. Boli sme 5x ocenení ako Zamestnávateľ ústretový k rodine, rodovej rovnosti a rovnosti príležitostí za rodinnú politiku a najoriginálnejšie opatrenia. Spomedzi všetkých slovenských energetických firiem sme 3x získali najvyššie ocenenie za efektívne riadenie ľudského kapitálu v sektore energetika. Cena s názvom Leading HR Organisation je udeľovaná spoločnosťou PricewaterhouseCoopers. Získali sme ocenenie Via Bona ako Inšpiratívna firma a AICO GRAND PRIX za podnikové médium roka v kategórii Offline – printové médiá, brožúry, letáky.

Až štvrtina našich kolegov sú študenti vysokej školy a pracujú u nás ako brigádnici alebo začali svoju kariéru u nás ako absolventi škôl. Realizovali sme medzinárodný projekt ERAZMUS pre stredoškolákov a aktívne spolupracujeme s vysokými a strednými školami.

Investujeme do vzdelávania, realizujeme workshopy a sme súčasťou projektov, ktoré posúvajú našu spoločnosť do energetických výšin.

Najskôr kvalitná práca, potom kvalitná zábava – a my sa bavíme radi! 

V SSE sme jeden veľký tím a spoločne si užívame množstvo firemných aktivít, ako aj kultúrne akcie pre našich zamestnancov či ich rodinných príslušníkov. Spájame sa a spoznávame na teambuildingoch. Poď s nami do Trainee programu a názvy akcií ako Deň energetikov, Vítanie jari, Rodinný deň, Letné športové hry nebudú len slová, ale reálne zážitky a zábava.

Nie je nám to jedno....

Ak ide o pomoc iným, radi priložíme ruku k dielu, nielen finančne, ale aj osobne. Podporujeme rôzne aktivity charitatívneho charakteru, ale makáme aj v rámci vylepšovania ekologickej kondície nášho okolia a regiónu. Viac o našich dobrovoľníckych aktivitách sa dočítaš na stránke Spoločenská zodpovednosť.

Všetky aktuálne informácie môžeš sledovať aj na našom FB profile. 

Facebook SSE
www.facebook.com/stredoslovenskaenergetika

Prihláste sa na odber noviniek do e-mailovej schránky
Najaktuálnejšie dianie priamo vo vašej e-mailovej schránke
Odoslaním e-mailu súhlasíte so spracúvaním osobných údajov.