Zapojte školu svojich detí do 6. ročníka Edukačnej súťaže SSE so Šťukesom, Aktuality, Médiá, Stredoslovenská energetika

Zapojte školu svojich detí do 6. ročníka Edukačnej súťaže SSE so Šťukesom

Obľúbenú Edukačnú súťaž so Šťukesom pre materské školy a 1. stupeň základných škôl, do ktorej sa doteraz zapojilo už takmer 400 škôl z celého Slovenska, prinášame pre všetky súťažechtivé deti a ich pedagógov v tomto roku po šiesty raz.

Zámerom súťaže je
naučiť deti najmladšiu generáciu šetrne zaobchádzať s energiami pri ich každodenných činnostiach. A keďže ide o tých najmenších, edukácia prebieha hravou a zábavnou formou za pomoci kamaráta všetkých detí – vypínača Šťukesa, ktorý celý deň sedí na stene a všíma si deti, ktoré okolo neho chodia a často si ho ani nevšimnú.

Tento rok však prišiel Šťukes na dôležité zistenie a zadanie aktuálnej súťažnej úlohy prináša vo video výzve.

Pokiaľ vás naša súťaž oslovila a radi by ste do nej prihlásili svoju školu, neváhajte a zapojte sa do 31. 3. 2024. Tento rok sú finančné výhry opäť mimoriadne atraktívne – v celkovej hodnote až 12 000 eur, a je možné ich využiť na čokoľvek.

Všetky dôležité informácie o súťaži a fotografie z odovzdávania symbolických šekov víťazným školám, ktoré sa umiestnili na prvých troch priečkach v predošlom ročníku súťaže, prinášame na webovej stránke www.sse.sk/stukes.

Učíme deti šetriť energiou

Prihláste sa na odber noviniek do e-mailovej schránky
Najaktuálnejšie dianie priamo vo vašej e-mailovej schránke
Odoslaním e-mailu súhlasíte so spracúvaním osobných údajov.