UČÍME DETI ŠETRIŤ ENERGIOU UŽ 5 ROKOV

So Šťukesom to ide hravo.
Zabavte sa spolu s deťmi s našou edukačnou brožúrou,
kartovou hrou Žrúti energie a náučnými videami!

Príbeh zvedavého Šťukesa

Šťukes je zvedavý vypínač, ktorý sedí celý deň na stene a všíma si všetkých, ktorí okolo neho chodia, no najmä deti. Tie ho často prehliadajú, a tak sa rozhodol, že to zmení. S deťmi sa skamaráti a vysvetlí im, čo je jeho úlohou. Náš malý maskot chce deti naučiť, ako jednoducho môžu aj ony šetriť energiou. Hravo im vysvetlí, že šetriť sa dá pri ich každodenných aktivitách a že to nie je vôbec zložité!


Naučme sa šetriť energiuV čom Edukačná súťaž so Šťukesom spočíva a prečo ju organizujeme?

My v SSE sme presvedčení o tom, že potreba racionálneho využívania energií rastie z celosvetového hľadiska, obzvlášť v súčasnosti. Napriek tomu, že oblasť energií sa zdá byť často komplikovaná aj nám, dospelým, vieme, že deti sú učenlivé a dokážu porozumieť aj náročnejším témam.

Cieľom našej súťaže je hravou formou naučiť čo najviac detí efektívne hospodáriť s energiou a uvedomiť si tak pozitívne dôsledky svojho konania, a to nielen na finančné úspory domácnosti, ale aj na životné prostredie.

Túto obľúbenú súťaž na tému šetrenia energiami, do ktorej sa zapájajú žiaci materských škôl a 1. stupňa základných škôl z celého Slovenska, organizujeme pre všetky súťaže chtivé deti a ich pedagógov aj v tomto roku. Šťukes má tentokrát pre všetkých prekvapenie – oslavuje 5. narodeniny!Prihláste sa na odber noviniek do e-mailovej schránky
Najaktuálnejšie dianie priamo vo vašej e-mailovej schránke
Odoslaním e-mailu súhlasíte so spracúvaním osobných údajov.