Učme deti šetriť energiou | SSE

UČIŤ DETI ŠETRIŤ ENERGIOU NÁS BAVÍ

So Šťukesom a jeho novou kamarátkou to pôjde hravo.
Zabavte sa spolu s deťmi s našou edukačnou brožúrou,
kartovou hrou Žrúti energie a sériou náučných videí!

Poznáte už nášho Šťukesa?

Šťukes je zvedavý vypínač, ktorý sedí celý deň na stene a všíma si všetkých, ktorí okolo neho chodia, no najmä deti. Tie ho často prehliadajú, a tak sa rozhodol, že to zmení. S deťmi sa skamaráti a vysvetlí im, čo je jeho úlohou. Náš maskot deti s radosťou naučí, ako jednoducho môžu aj ony šetriť energiou. Hravo im vysvetlí, že šetriť sa dá pri ich každodenných aktivitách a že to nie je vôbec zložité!

Šťukes s kamarátmi

Edukačná súťaž so Šťukesom je tu opäť. Prečo ju organizujeme?

My v SSE sme presvedčení o tom, že potreba racionálneho využívania energií rastie z celosvetového hľadiska, obzvlášť v súčasnosti. Napriek tomu, že oblasť energií sa zdá byť často komplikovaná aj nám, dospelým, vieme, že deti sú učenlivé a dokážu porozumieť aj náročnejším témam.

Cieľom našej súťaže je hravou formou naučiť čo najviac detí efektívne hospodáriť s energiou a uvedomiť si tak pozitívne dôsledky svojho konania, a to nielen na finančné úspory domácnosti, ale aj na životné prostredie.

6. ročník tejto medzi školami obľúbenej súťaže na tému šetrenia energiami, do ktorej sa zapájajú žiaci materských škôl a 1. stupňa základných škôl z celého Slovenska (v prípade špeciálnych základných škôl aj 5. ročník), organizujeme pre všetky súťažechtivé deti a ich pedagógov aj v tomto školskom roku.Ako sa do súťaže zapojiť?

Prihláste sa na odber noviniek do e-mailovej schránky
Najaktuálnejšie dianie priamo vo vašej e-mailovej schránke
Odoslaním e-mailu súhlasíte so spracúvaním osobných údajov.