Otvorili sme nové Zákaznícke centrum v Čadci, Aktuality, Médiá, Stredoslovenská energetika

Otvorili sme nové Zákaznícke centrum v Čadci

27. 11. 2023

Novootvorené zákaznícke centrum SSE nájdete priamo v centre mesta Čadca v budove mestského úradu. Čakajú vás moderné priestory, ktoré zodpovedajú najvyšším štandardom starostlivosti o zákazníka.

Odborne vyškolení zamestnanci SSE vám radi pomôžu, osobne poradia a zodpovedajú otázky týkajúce sa nielen dodávky elektriny a plynu, ale i energeticky efektívnych riešení, ktoré vám pomôžu znížiť náklady na energie.

„Cieľom Stredoslovenskej energetiky, ako spoľahlivého a profesionálneho partnera, je neustále skvalitňovať dostupnosť služieb aj pre našich zákazníkov z regiónu Kysúc a umožniť im tak okrem telefonického a elektronického kontaktu s našou spoločnosťou aj ten osobný. Veľmi nás teší, že sme vďaka spolupráci s primátorom a s vedením mesta Čadca mohli naše desiate zákaznícke centrum otvoriť na takom dostupnom mieste, akým je budova mestského úradu. Pokladáme za dôležité, aby každý zákazník, ktorý navštívi zákaznícke centrum SSE, odchádzal spokojný a s vedomím, že jeho požiadavka bola vyriešená,“ hovorí Michal Jaloviar, riaditeľ Predaj B2C.

Vďaka otvoreniu nového zákazníckeho centra SSE budú mať obyvatelia Kysúc opäť bližšie ku kvalitným službám a energetickému poradenstvu priamo vo svojom regióne.

Zákaznícke centrum SSE na adrese Námestie slobody 30 v Čadci je otvorené od 8.00 do 15.00 hod. V pondelok a v stredu od 8.00 do 17.00 hod.

Všetky zákaznícke centrá SSE vrátane otváracích hodín nájdete na sse.sk/zakaznicke-centra.

Prihláste sa na odber noviniek do e-mailovej schránky
Najaktuálnejšie dianie priamo vo vašej e-mailovej schránke
Odoslaním e-mailu súhlasíte so spracúvaním osobných údajov.