MAJTE SVOJE ENERGIE POD KONTROLOU A VYBAVTE VŠETKO ONLINE 24/7

Nezáleží na tom, že je neskoro večer, víkend či sviatok. Priamo z pohodlia svojho domova môžete teraz s novou zákazníckou eZónou SSE získať okamžitý prehľad o spotrebe energií vo svojej domácnosti, zistiť, či sú vaše platby v poriadku, prípadne zaplatiť svoje faktúry za energie.

Všetky faktúry či rozpisy zálohových platieb máte totiž v eZóne SSE k dispozícii v elektronickej podobe a viete si ich v prípade potreby kedykoľvek stiahnuť, archivovať či uhradiť online.

Naša zákaznícka zóna vás upozorní na prípadne vzniknutý nedoplatok a v budúcnosti aj na nesprávne zvolenú sadzbu na vašom odbernom mieste. Alebo sa len vďaka nej jednoducho ubezpečíte, či je v súvislosti s vašimi energiami všetko v poriadku. Ak patríte medzi tých, ktorí si radi sledujú spotrebu elektriny či plynu a poctivo si ju značíte, určite vás poteší možnosť porovnávať si svoju aktuálnu spotrebu s predchádzajúcim rokom. Na jednom mieste budete mať prehľad o všetkých svojich odberných miestach a ich spotrebe.

Uplynulý rok nám ukázal, aké je pre nás všetkých dôležité vyriešiť svoje požiadavky online. Veríme preto, že zadávanie a riešenie vašich požiadaviek, ako i komunikácia so SSE, bude pre vás prostredníctvom novej zákazníckej zóny jednoduchšia, rýchlejšia a najmä komfortnejšia.

Zaregistrujte sa na sse.sk/ezona alebo si stiahnite mobilnú aplikáciu eZóna SSE z Google Play alebo App Store a majte aj vy svoje energie pod kontrolou s novou zákazníckou eZónou SSE.

S eZÓNOU SSE:

  • zaplatíte svoje faktúry či zálohy online,
  • získate aktuálne informácie o spotrebe na svojich odberných miestach,
  • máte pravidelné informácie o nedoplatkoch či nevhodnej sadzbe,
  • získate informácie o výške zálohových platieb,
  • rýchlo a pohodlne zadáte svoje požiadavky,
  • aktivujete si ďalšie užitočné služby.
Prihláste sa na odber noviniek do e-mailovej schránky
Najaktuálnejšie dianie priamo vo vašej e-mailovej schránke
Odoslaním e-mailu súhlasíte so spracúvaním osobných údajov.