Plyn výhodne s 5 % zľavou od SSE | SSE

Plyn výhodne s 5 % zľavou od SSE

25. 1. 2024

Hoci bezpečnosť dodávok plynu už, našťastie, nie je témou dňa a vďaka vládnemu zastropovaniu cien pre domácnosti už nie je na pretrase ani cena plynu, súčasná ekonomická situácia núti slovenské domácnosti stále hľadať možnosti, ako na energiách ušetriť. Teraz i v budúcnosti.

Plyn výhodne s 5 % zľavou od SSE

Zaujímavú možnosť v tomto smere aktuálne ponúka Stredoslovenská energetika (SSE), ktorá pripravila pre svojich odberateľov elektrickej energie ponuku – 5 % zľavu z ceny dodávky plynu pre domácnosti na budúci rok, ak sa rozhodnú aj pre odber plynu od SSE.

Aby mohli súčasní „elektrickí“ zákazníci SSE, ale aj noví odberatelia elektriny a plynu, zvýhodnenú cenu plynu od SSE na budúci rok využívať, je potrebné uskutočniť zmenu dodávateľa plynu už v tomto období. Tak to stanovuje naša regulačná legislatíva: domácnosti môžu zmeniť dodávateľa, avšak len k 1. januáru kalendárneho roka, pričom pôvodnú zmluvu na dodávku treba vypovedať do 31.marca predchádzajúceho roka.

Ak teda chcete využiť ponuku výhodného plynu od SSE na budúci rok, dôležité je zrealizovať zmenu dodávateľa do konca marca. Platí pritom, že administratívu spojenú so zmenou dodávateľa zabezpečí SSE tak, aby bol celý proces pre vás bezstarostný.

Stredoslovenská energetika je silný a rokmi (aj tými krízovými) overený stabilný partner v dodávkach energií. Má férové podmienky, neúčtuje pokuty za zmeny v odbere plynu (je jedno, či plynom vykurujete celý rodinný dom alebo na plyne iba varíte) a nemá ani žiadne skryté poplatky navyše.

Okrem garancie výhodnejšej ceny plynu tak získajú zákazníci SSE aj výhody spoločnej dodávky energií od partnera, na ktorého sa možno spoľahnúť za každých okolností. A mať jedného dodávateľa pre elektrinu aj plyn je výhoda, ktorá zvyšuje aj užívateľský komfort.

Čokoľvek, čo súvisí s elektrinou alebo plynom, totiž vyriešite na jednom mieste s jedným partnerom buď:

  • online prostredníctvom chatu a webstránky alebo cez eZónu SSE dostupnú 24/7 s prehľadom vašich odberných miest elektriny a plynu,
  • telefonicky na linke so 45 operátormi, čo zaručuje, že sa do SSE dovoláte,
  • osobne už v 10 zákazníckych centrách SSE, kde vám ochotne poradia.

Bezplatné energetické poradenstvo, videoporadenstvo k sadzbe za elektrinu, zapožičanie meračov spotreby, 10-percentná zľava na nákup v e-shope DOMOSS, zľava na nový plynový kotol či pomoc pri získaní štátnych dotácií v programoch Zelená domácnostiamObnov dom len dotvárajú obraz o sile a kvalite starostlivosti o zákazníka v SSE.

Viac informácií o zľave na plyn od SSE nájdete na sse.sk/vyhodnyplyn.

Prihláste sa na odber noviniek do e-mailovej schránky
Najaktuálnejšie dianie priamo vo vašej e-mailovej schránke
Odoslaním e-mailu súhlasíte so spracúvaním osobných údajov.