Personalizované videoporadenstvo

Ušetrite na energiách so správne nastavenou sadzbou.Vážený zákazník/obchodný partner,

zorientovať sa v ponuke sadzieb za elektrinu a zvoliť si vhodnú nemusí byť jednoduché. My v Stredoslovenskej energetike (SSE) rozumieme energiám a považujeme preto za dôležité vám, našim zákazníkom, v tejto oblasti kedykoľvek pomôcť.

Naši špecialisti na efektívne využívanie energií preto pravidelne kontrolujú správnosť aktuálne nastavenej sadzby a prípadne aj technických parametrov odberu na vašom odbernom mieste, resp. odberných miestach. So správne nastavenou sadzbou a parametrami odberu môžete na energiách ušetriť desiatky eur ročne.

Personalizované videoporadenstvo, v ktorom vám aktuálne zvolenú sadzbu a technické parametre odberu potvrdíme, resp. odporučíme ich zmenu, vám raz ročne po fakturácii bezplatne zašleme na vašu kontaktnú e-mailovú adresu v podobe e-mailu s webovým odkazom: https://poradenstvo.sseinfo.sk/...

Kliknutím na uvedený odkaz sa dostanete na dôveryhodnú webovú stránku v oficiálnej správe našej spoločnosti SSE, na ktorej sú údaje prístupné iba vám a sú tak v bezpečí.

Pokiaľ by ste výhody nášho videoporadenstva radi využívali a prajete si svoju e-mailovú adresu nahlásiť, príp. aktualizovať, využite, prosím, na túto zmenu krátky formulár na odkaze: sse.sk/zmenaelektrina (segment Domácnosti) alebo sse.sk/zmena_elektrina (segment Podnikatelia a organizácie).

Ušetrite s nami na energiách aj vy, podobne ako tisíce našich zákazníkov!

Zároveň by sme vás radi informovali, že zmenu sadzby, kontaktných údajov alebo ďalšie svoje požiadavky, týkajúce sa energií, vyriešite taktiež bezpečne a pohodlne prostredníctvom zákazníckej eZóny SSE online 24/7.

Ďakujeme za prejavenú dôveru.

Stredoslovenská energetika, a. s.

Prihláste sa na odber noviniek do e-mailovej schránky
Najaktuálnejšie dianie priamo vo vašej e-mailovej schránke
Odoslaním e-mailu súhlasíte so spracúvaním osobných údajov.