Personalizované videoporadenstvo

Ušetrite na energiách so správne nastavenou sadzbou.


Vážený zákazník,

zorientovať sa v ponuke sadzieb za elektrinu a zvoliť si vhodnú nemusí byť jednoduché. My v Stredoslovenskej energetike (SSE) rozumieme energiám a pokladáme preto za dôležité vám, našim zákazníkom, v tejto oblasti kedykoľvek pomôcť.

Naši špecialisti pre efektívne využívanie energií sa preto pozreli na správnosť aktuálne nastavenej sadzby a prípadne aj technických parametrov odberu na vašom odbernom mieste, resp. odberných miestach. Na zaslanom odkaze v e-maile tak nájdete odkaz s krátkym personalizovaným videoporadenstvom, v ktorom vám aktuálne zvolenú sadzbu a parametre odberu potvrdíme, resp. odporučíme ich zmenu.

Kliknutím na uvedený odkaz v podobe: https://poradenstvo.sseinfo.sk/... sa dostanete na dôveryhodnú webovú stránku v oficiálnej správe našej spoločnosti SSE, na ktorej sú údaje prístupné iba vám a sú tak v bezpečí.

Radi by sme vás zároveň informovali, že zmenu sadzby, kontaktných údajov alebo ďalšie vaše požiadavky, týkajúce sa energií, vyriešite taktiež bezpečne a pohodlne prostredníctvom zákazníckej eZóny SSE online 24/7.

Ďakujeme za prejavenú dôveru.

Stredoslovenská energetika, a. s.

Prihláste sa na odber noviniek do e-mailovej schránky
Najaktuálnejšie dianie priamo vo vašej e-mailovej schránke
Odoslaním e-mailu súhlasíte so spracúvaním osobných údajov.