Ušetrite na energiách so správne nastavenou sadzbou | SSE

Personalizované videoporadenstvo

Ušetrite na energiách so správne nastavenou
sadzbou či tarifou.Vážený zákazník/obchodný partner,

zorientovať sa v ponuke sadzieb za elektrinu či taríf za plyn a zvoliť si vhodnú, nemusí byť jednoduché. My v Stredoslovenskej energetike (SSE) rozumieme energiám a považujeme preto za dôležité vám, našim zákazníkom, v tejto oblasti kedykoľvek pomôcť.

Naši špecialisti na efektívne využívanie energií preto pravidelne kontrolujú správnosť aktuálne nastavenej sadzby, resp. tarify, a prípadne aj technických parametrov odberu na vašom odbernom mieste (odberných miestach). So správne nastavenou sadzbou, resp. tarifou, a technickými parametrami odberu môžete na energiách ušetriť desiatky eur ročne.

Personalizované videoporadenstvo, v ktorom vám aktuálne zvolenú sadzbu či tarifu a technické parametre odberu potvrdíme alebo odporučíme ich zmenu, vám raz ročne po fakturácii bezplatne zašleme na vašu kontaktnú e-mailovú adresu v podobe e-mailu s webovým odkazom: https://poradenstvo.sseinfo.sk/...

Kliknutím na uvedený odkaz sa dostanete na dôveryhodnú webovú stránku v oficiálnej správe našej spoločnosti SSE, na ktorej sú údaje prístupné iba vám a sú tak v bezpečí.

Pokiaľ výhody nášho videoporadenstva zatiaľ nevyužívate a radi by ste si ho vo svojej e-mailovej schránke našli aj vy, svoju e-mailovú adresu môžete nahlásiť, príp. aktualizovať, cez krátky formulár:

Ušetrite s nami na energiách aj vy, podobne ako tisíce našich zákazníkov!

Zároveň by sme vás radi informovali, že zmenu sadzby či tarify, kontaktných údajov alebo ďalšie svoje požiadavky, týkajúce sa energií, vyriešite taktiež bezpečne a pohodlne prostredníctvom zákazníckej eZóny SSE online 24/7.

Ďakujeme za prejavenú dôveru.

Stredoslovenská energetika, a. s.

Prihláste sa na odber noviniek do e-mailovej schránky
Najaktuálnejšie dianie priamo vo vašej e-mailovej schránke
Odoslaním e-mailu súhlasíte so spracúvaním osobných údajov.