Zmluvu na nové pripojenie či prepis elektriny a plynu pre svoju domácnosť vybavíte už aj ONLINE

10. 5. 2023

Presťahovali ste sa, kúpili ste dom, byt alebo zdedili nehnuteľnosť? Presne toto sú prípady, keď je potrebné riešiť prepis elektriny alebo plynu. Rovnako je to aj s novým pripojením v situáciách, keď máte novostavbu, nový byt, garáž či chalupu, kde chcete odoberať elektrinu alebo plyn. Svoju zmluvu na nové pripojenie, znovupripojenie odberného miesta či prepis elektriny a plynu teraz zrealizujete jednoducho online priamo z pohodlia svojho domova.

Nie ste vlastníkom elektronického podpisu? Nevadí. Zmluvnú dokumentáciu, ktorú vám zašleme na e-mail, podpíšete pohodlne len dotykom prsta alebo počítačovou myšou na svojom monitore. Po spracovaní vašej požiadavky vám na vašu e-mailovú adresu zašleme dokumenty, ktoré potvrdia účinnosť vašej zmluvy. Všetko tak prebehne online, bez potreby osobnej návštevy v našom zákazníckom centre, rýchlo a navyše 100 % ekologicky.

Ak realizujete prepis elektriny či plynu na nového odberateľa, vďaka online zazmluvneniu je to jednoduchšie. Obidve zmluvné strany – nový aj pôvodný zákazník – majú možnosť podpísať svoje zmluvy elektronicky. Každý zo zákazníkov dostane na e-mail svoju vlastnú dokumentáciu a záväzné potvrdenie vám príde na e-mailovú adresu až vo chvíli, keď bude dokumentácia podpísaná obidvoma stranami.

Vyberte si na našej stránke www.sse.sk životnú situáciu, ktorá je dôvodom na prepis, znovupripojenie alebo úplne nové pripojenie vášho odberného miesta. Následne v jednoduchých krokoch vyplňte všetky potrebné údaje a svoju zmluvu podpíšte pohodlne online.

Svoju zmluvu budete môcť v blízkom čase podpísať online aj priamo cez našu zákaznícku eZónu SSE. O spustení tejto možnosti online zazmluvnenia vás budeme informovať.

Prihláste sa na odber noviniek do e-mailovej schránky
Najaktuálnejšie dianie priamo vo vašej e-mailovej schránke
Odoslaním e-mailu súhlasíte so spracúvaním osobných údajov.