Vernosť našich zákazníkov si ceníme!

14. 9. 2023

Na služby Stredoslovenskej energetiky ako overeného dodávateľa elektrickej energie a plynu sa v súčasnosti spolieha viac než 735-tisíc zákazníkov a ich počet z roka na rok narastá. Dôveru našich zákazníkov si vážime, a preto sme ako poďakovanie pre ich domácnosti pripravili špeciálnu zľavu až do 10 % na nákup v jednom z najväčších slovenských e-shopov – DOMOSS.sk.

Špeciálnu zľavu od SSE môžete využiť na vybraný sortiment kvalitných produktov od overených značiek, či už ide o zariadenie do kúpeľne a kuchyne, vybavenie do domácnosti, dielne a záhrady alebo aj mnoho ďalších užitočných produktov, ako sú bicykle a iné športové vybavenie.

Zľavu od SSE získate vo forme osobného zľavového kódu, ktorý môžete využívať opakovane. Svoj osobný zľavový kód nájdete priamo v zákazníckej eZóne SSE v časti Vaše výhody.

Zákaznícka eZóna SSE je k dispozícii na webe alebo v mobilnej aplikácii. A okrem zľavového kódu v nej nájdete aj množstvo užitočných funkcií, získate prehľad o svojej spotrebe a faktúrach a môžete vyriešiť svoje požiadavky online kedykoľvek – 24 hodín denne, 7 dní v týždni. 

Viac informácií o tom, ako získať a uplatniť svoj osobný zľavový kód od SSE, nájdete na sse.sk/vernost.

Prihláste sa na odber noviniek do e-mailovej schránky
Najaktuálnejšie dianie priamo vo vašej e-mailovej schránke
Odoslaním e-mailu súhlasíte so spracúvaním osobných údajov.