V SSE sa uskutočnila ďalšia úspešná zbierka pre zvolenskú charitu

V Stredoslovenskej energetike sa pravidelne snažíme v rámci aktivít spoločenskej zodpovednosti myslieť na ľudí, ktorým život neprináša denno-denne veľa možností mať úsmev na tvári.

Elektronika, oblečenie alebo kvalitná strava – to všetko sú veci, ktorými sme bežne obklopení a považujeme ich za každodennú samozrejmosť. No nie pre každého sú takéto bezstarostné dni samozrejmosťou.

A práve preto sme sa rozhodli na jeseň realizovať ďalšiu pravidelnú internú zbierku v spolupráci s Charitou sv. Alžbety, jedinou organizáciou svojho druhu vo Zvolene. Nášmu dlhodobému partnerovi sme pre pomoc ľuďom v núdzi prispeli trvanlivými potravinami, darovali šatstvo, spotrebiče, školské potreby, drogériový tovar, hračky. Opäť sme tak aktívne podali pomocnú ruku ľuďom, ktorí to naozaj potrebovali a všetky veci s vďačnosťou zužitkujú.

Pocit spokojnosti aj z takejto malej nezištnej pomoci je najlepšou motiváciou pomáhať aj naďalej presne tam, kde je to potrebné. Podeliť sa o náš prebytok je ľudské. O to viac, že vyváži nedostatok na inom mieste.

Ďakujeme všetkým ochotným darcom - zamestnancom skupiny SSE Holding, za ochotu prispieť do tejto zbierky. 

>Viac aktualít

Prihláste sa na odber noviniek do e-mailovej schránky
Najaktuálnejšie dianie priamo vo vašej e-mailovej schránke
Odoslaním e-mailu súhlasíte so spracúvaním osobných údajov.