Ušetrite až 5 % ceny plynu so SSE | SSE

Ušetrite až 5 % ceny plynu so SSE

25. 1. 2024

V oblasti úspor energie viac ako inde platí, že ak chceme ušetriť, treba veci dobre naplánovať a vopred sa pripraviť. Stredoslovenská energetika (SSE) má aktuálne pre zákazníkov zo segmentu domácností zaujímavú ponuku – zľavu až 5 % z ceny dodávky plynu na budúci rok. Prvý krok k budúcej úspore však treba urobiť už teraz.

Ušetrite až 5 % ceny plynu so SSE

Využitie ponuky SSE znamená, že si okrem výhodnejšej ceny plynu na budúci rok a množstva ďalších zákazníckych benefitov poskytovaných SSE zabezpečíte spoľahlivú dodávku oboch energií (elektriny aj plynu) jedným silným a stabilným dodávateľom so 100-ročnou históriou.

Základnú zľavu 3 % z ceny dodávky plynu získajú všetci noví zákazníci Stredoslovenskej energetiky. Ak už domácnosti k zákazníkom SSE patria a teraz k dodávke elektriny od SSE pridajú aj plyn, zľava pre nich dosiahne 5 % z ceny dodávky plynu na budúci rok.

Zmenu dodávateľa energie (v tomto prípade plynu) naša legislatíva umožňuje urobiť domácnostiam relatívne jednoducho, vždy však len k 1. januáru kalendárneho roka, pričom pôvodnú zmluvu na dodávku plynu treba vypovedať do 31.marca predchádzajúceho roka.

Ak teda chcete využiť ponuku výhodného plynu od SSE na budúci rok, dôležité je zareagovať na ňu do konca marca. Mimochodom, administratívu spojenú s prechodom zabezpečí SSE tak, aby bol celý proces pre vás bezstarostný.

Zvýhodnená cena plynu je pritom len jedným z benefitov, ktorý prechodom k SSE získate. Pre mnohých je viac ako samotná zľava z ceny zaujímavejší zákaznícky komfort. Je jednoducho fajn mať na dodávky energie jedného overeného a férového dodávateľa. Či riešite elektrinu, alebo plyn, využívate len jeden kontakt, jednu zákaznícku starostlivosť. A tá je v SSE na vysokej úrovni. Zákaznícka linka so 45 operátormi garantuje, že sa do SSE dovoláte, eZóna SSE je pre online zdatných dostupná 24/7, už 10 zákazníckych centier SSE je zasa zárukou, že svoju požiadavku vyriešite vo svojom meste aj osobne. A energetické poradenstvo, 10-percentná zľava na nákup v e-shope DOMOSS, zľava na nový plynový kotol či pomoc pri získaní štátnych dotácií sú už len čerešničkami na torte.

Viac informácií o zľave na plyn od SSE nájdete na sse.sk/vyhodnyplyn.

Prihláste sa na odber noviniek do e-mailovej schránky
Najaktuálnejšie dianie priamo vo vašej e-mailovej schránke
Odoslaním e-mailu súhlasíte so spracúvaním osobných údajov.