Stredoslovenská energetika je partnerom podujatia UNIZA dokorán, Aktuality, Médiá, Stredoslovenská energetika

Stredoslovenská energetika je partnerom podujatia UNIZA dokorán

23. 6. 2023

Chystáte sa túto sobotu 24. júna na podujatie UNIZA dokorán? Ak by sa vám náhodou počas tejto jedinečnej akcie vybil mobilný telefón a potrebovali ste dobiť baterku, zastavte sa v našom SSE stánku na univerzitnom námestí. Okrem toho, že vás radi uvidíme, môžete bezplatne využiť náš energypoint a svoj mobilný telefón si rýchlo a jednoducho nabijete.

Popri našich energypointoch na vás v priestoroch univerzitného námestia čakajú jedinečné exponáty a zážitková prezentácia vedeckej činnosti jednotlivých fakúlt. Chýbať nebudú ani prelety lietadiel a dronov, elektromobil, diela z oblasti robotiky a automatizácie a za zmienku stojí aj vesmírna komunikačná jednotka. Pre mladších návštevníkov je pripravené hľadanie pokladov, virtuálna realita a rozličné súťaže či hľadanie pokladu. Tréning hasičskej technicky či krízového manažmentu, zneškodňovanie výbušných zariadení, ale aj možnosť nahrať si svoj vlastný podcast a možnosť vypočuť si známe kapely sú tiež zaujímavým lákadlom pre malých aj veľkých.

Stredoslovenská energetika je dlhodobo dodávateľom energií pre Žilinskú univerzitu, preto nás veľmi teší, že môžeme byť generálnym partnerom tohto inšpiratívneho celouniverzitného podujatia.

Prihláste sa na odber noviniek do e-mailovej schránky
Najaktuálnejšie dianie priamo vo vašej e-mailovej schránke
Odoslaním e-mailu súhlasíte so spracúvaním osobných údajov.