Najlepšie domáce energie sú od SSE

23. 6. 2021

Tradičná a dobre známa sieť predajní COOP Jednota, ktorá na Slovensku prevádzkuje viac ako 2 000 supermarketov a potravín, prináša na trh „Najlepšie domáce potraviny“. COOPka alebo Jednota, ako ju mnohí nazývame, patrí medzi našich najvýznamnejších kľúčových zákazníkov. So štipkou marketingového prepojenia by sme mohli povedať, že najlepšie domáce potraviny si zaslúžia najlepšie domáce energie, ktoré „COOPka“ dlhodobo využíva práve od nás, od SSE.

Na online podujatí, ktoré sa pre zástupcov „COOPky“ uskutočnilo 15. 6. 2021 v priestoroch bratislavského LED štúdia, predstavili naši špecialisti z odboru Predaj energeticky efektívnych riešení a Nákup elektriny aktuálne témy z oblasti energetiky. Zamerali sa predovšetkým na oblasť energeticky efektívnych riešení (osvetlenie, chladenie, vykurovanie...), obnoviteľné zdroje energie (najmä fotovoltiky) a IoT (smart prevádzky) a možnosti ich reálneho využitia v širokom spektre prevádzok. Téma o cenách energií už tradične priniesla zaujímavý pohľad na ich vývoj a faktory, ktoré na ne počas uplynulých mesiacov vplývali.

„Formát online podujatia nám v súčasnej dobe opäť poskytol vynikajúcu príležitosť, ako byť v bližšom a priamom kontakte so zákazníkom. Tento spôsob podujatia nám zároveň umožnil poďakovať COOP Jednote za doterajšiu spoluprácu, predstaviť jej nové progresívne prístupy a biznis príležitosti v oblasti spotreby energií. Mali sme možnosť podeliť sa o svoje skúsenosti v tejto oblasti, predstavili sme projekty, na ktorých sme participovali realizačne aj investične. Tento formát podujatia nám tiež umožnil komunikovať naše produkty naraz viacerým zástupcom tohto významného zákazníka naprieč celým Slovenskom,“ zhodnotil podujatie Ing. Patrik Vicenec, riaditeľ sekcie Predaj B2B zákazníkom.

Napriek tomu, že sme znovu prijali výzvu tejto doby a našli možnosti, ako sa s našimi zákazníkmi stretávať a komunikovať, veríme, že sa s nimi čoskoro opäť stretneme pri nenahraditeľných osobných stretnutiach.

>Viac aktualít

Prihláste sa na odber noviniek do e-mailovej schránky
Najaktuálnejšie dianie priamo vo vašej e-mailovej schránke
Odoslaním e-mailu súhlasíte so spracúvaním osobných údajov.