PREMEŇTE SVOJU DOMÁCNOSŤ NA ZELENÚ SO ZELENOU ENERGIOU OD SSE

Snažíte sa o zdravý životný štýl a je vám blízka ekológia, separovanie odpadu či ochrana prírody? Posuňte svoje úsilie o ekologickú domácnosť ešte o úroveň vyššie a uvažujte rovnako zodpovedne aj o dodávke elektriny.

Vďaka nášmu novému produktu Zelená energia od SSE môžete teraz vy i všetci naši zákazníci zo segmentu domácností prejsť na ekologickejší variant elektriny, vyrobený výhradne na Slovensku z obnoviteľných zdrojov (OZE).

Zelená energia od SSE bude vašu práčku, umývačku či televízor poháňať rovnako spoľahlivo ako tá z konvenčných zdrojov, no všetky spotrebiče vo vašej domácnosti sa vďaka nej stanú o niečo ekologickejšie. Štandardne pochádza z obnoviteľných zdrojov len 25 % vyrobenej elektrickej energie, ale v prípade Zelenej energie od SSE pokrývajú obnoviteľné zdroje 100 % vyrobenej elektriny.

Ak sa rozhodnete využívať Zelenú energiu od SSE vo svojej domácnosti, garantujeme vám, že celých 100 % spotreby elektriny vo vašej domácnosti bude pokrytých elektrinou vyrobenou na Slovensku z obnoviteľných zdrojov energie. Prispejete tak k tomu, aby mohli naši slovenskí výrobcovia čistej elektriny fungovať, prosperovať a svoju produkciu zelenej energie aj postupne zvyšovať. Len za dvojeurový mesačný doplatok k štandardným platbám za dodávku elektriny sa tak aj vaša domácnosť posunie v pomyselnom ekologickom rebríčku na vyšší stupienok.

Krok k zelenšej budúcnosti môžete spraviť aj vy. Viac informácií nájdete na stránke sse.sk/zelenaenergia.

Prihláste sa na odber noviniek do e-mailovej schránky
Najaktuálnejšie dianie priamo vo vašej e-mailovej schránke
Odoslaním e-mailu súhlasíte so spracúvaním osobných údajov.