Šikovný SSE Opravár NONSTOP v zálohe? To sa oplatí!

9. 9. 2021

Porucha či havária v domácnosti sa vám stanú často práve vtedy, keď sa to najmenej hodí. Ponáhľate sa a zrazu si zabuchnete dvere do bytu, užívate si dovolenku a praskne vám prívod vody k práčke, vytápate susedov... Viete, že zručného opravára môžete mať NONSTOP v zálohe? SSE Opravár je spoľahlivý partner aj pre vašu domácnosť.

Asistenčná služba pre domácnosti SSE Opravár (za 1 euro mesačne) vám ponúka pomoc elektrikára i plynára a dokonca aj opravu plynového kotla. Výška jednorazovej opravy, ktorú SSE Opravár vykoná bezplatne je ohraničená sumou 200 eur.

Ak sa rozhodnete pre službu SSE Opravár PLUS (za 1,90 eura mesačne) zabezpečíte si aj pomoc kúrenára, inštalatéra, sklenára a zámočníka, ktorý vám pomôže nielen s dverami od bytu či domu, ale aj so zablokovanými dverami auta. Služba SSE Opravár PLUS má stanovený finančný limit na jednorazovú opravu až 800 eur a v prípade potreby máte nárok aj na telefonickú právnu konzultáciu, zabezpečenie náhradného ubytovania a sťahovacie služby.

Veľkou výhodou oboch variantov je, že uvedený finančný limit sa vzťahuje na každú udalosť počas roka a počet udalostí za rok nie je obmedzený.

Asistenčná linka SSE Opravár je dostupná nonstop, vrátane víkendov a sviatkov. Stačí zavolať a operátor vám podľa opísaného problému pošle profesionálnu technickú pomoc, ktorá najneskôr do dvoch hodín príde a dá všetko do poriadku.

Viac informácií získate na sse.sk/sseopravar, kde si môžete službu SSE Opravár uzatvoriť rýchlo a pohodlne online alebo nám môžete zanechať svoj kontakt a my vám radi vysvetlíme všetky podrobnosti.

>Viac aktualít

Prihláste sa na odber noviniek do e-mailovej schránky
Najaktuálnejšie dianie priamo vo vašej e-mailovej schránke
Odoslaním e-mailu súhlasíte so spracúvaním osobných údajov.