SSE oslavuje tento rok 100 rokov | SSE

Stredoslovenská energetika – tradičná aj moderná spoločnosť oslavuje tento rok 100 rokov

31. 3. 2023

Spoločností, ktoré majú na svojom „chrbte“ už krásnych sto krížikov, je na Slovensku len niekoľko a len zopár z nich si udržiava vysoký kredit po celý čas svojej existencie. Presne takýmto príkladom je aj Stredoslovenská energetika, ktorá sa svojho stého jubilea dožíva práve v tomto roku.

100 rokov SSE

Hoci je minulosť Stredoslovenskej energetiky popretkávaná pestrými spoločenskými, politickými a ekonomickými udalosťami, ktoré odrážajú ducha doby, v ktorej sa odohrávali, všetky desaťročia existencie však majú niečo spoločné. Každé z nich poznamenala profesionalita ľudí, ktorí v nej pracovali.

Medzi jeden z najdôležitejších míľnikov jednoznačne patrí rok 2012, keď SSE vstúpila na trh s dodávkou plynu, vďaka čomu sa stala komplexným dodávateľom oboch energetických komodít. V roku 2014 prešla zmenou vizuálnej identity a odštartovala nové služby energetickej efektívnosti.

Stredoslovenskú energetiku charakterizuje najmä výrazný technologický rozmach a pokrok v zákazníckej starostlivosti. Všetkým svojim zákazníkom poskytuje komplexný poradenský servis zameraný na efektívne využívanie energie a odbornosť. Myšlienku energetickej efektívnosti rozširuje SSE medzi svojich zákazníkov aj prostredníctvom aktívneho zapájania sa do národného projektu Zelená domácnostiam, Obnov dom či prostredníctvom služby Zelená energia od SSE, ale i rekonštrukciami verejného osvetlenia obcí či osvetlenia výrobných hál u priemyselných zákazníkov.

Domácnostiam SSE priniesla v uplynulých rokoch online zákaznícku eZónu SSE. Zákazníci vďaka nej môžu získať dokonalý prehľad o svojej ročnej spotrebe energií, svoje faktúry za energie zaplatia pohodlne online a požiadavky vyriešia rýchlo a jednoducho z pohodlia domova. Navyše SSE ako prvá energetická spoločnosť na Slovensku vytvorila jedinečnú mobilnú aplikáciu Pricewatch určenú pre špecifické potreby veľkoodberateľov.  

Skutočnosť, že zákazník je pre SSE vždy na prvom mieste, potvrdzuje aj neustále sa rozširujúca sieť zákazníckych centier, rovnomerne rozmiestnených po celom Slovensku.

Prihláste sa na odber noviniek do e-mailovej schránky
Najaktuálnejšie dianie priamo vo vašej e-mailovej schránke
Odoslaním e-mailu súhlasíte so spracúvaním osobných údajov.