SSE Boxy

S nabíjacími stanicami od SSE

vám nikdy nedôjde šťava. Vaše zariadenie

si môžete bezplatne nabiť v naších

SSE Boxoch, ku ktorým vás dovedie

aplikácia Moja SSE.

Čo je SSE Box?

SSE Box je jednoduchá nabíjacia stanica, v ktorej si môžete na verejne dostupnom mieste bezplatne dobiť svoj mobil alebo tablet. Nájdete v ňom 5 káblov s rôznymi koncovkami, vďaka čomu si môžete nabiť akýkoľvek typ telefónu.

Každý port má samostatnú prepäťovú ochranu, takže sa o vaše zariadenie nemusíte obávať ani počas búrky. Nabíjacia stanica je uzamykateľná, takže si mobil môžete jednoducho odložiť, zamknúť a využiť čas napríklad na návštevu kaviarne. 

SSE Boxy v Moja SSE

Zoznam všetkých prevádzok nájdete nižšie na tejto stránke alebo vás k nim privedie mobilná aplikácia Moja SSE. Aplikácia obsahuje mapu všetkých prevádzok s praktickou funkciou navigácie. Ak vám zostáva ešte pár percent batérie, nechajte sa nasmerovať k najbližšiemu SSE Boxu.  

S aplikáciou Moja SSE budete mať zdroj energie stále poruke.

Stiahnite si aplikáciu

Moja SSE Android aplikácia Moja SSE iPhone aplikácia

Ako funguje navigácia k SSE Boxom?

1

Všetky dostupné prevádzky nájdete v prehľadnej mape

Po kliknutí na konkrétnu prevádzku v aplikácii Moja SSE nájdete podrobné informácie o otváracích hodinách a možnosť navigovať k prevádzke.

2

Zobrazenie najbližšej prevádzky so SSE Boxom

Dostupné prevádzky sú automaticky zoradené od najbližšej k vašej polohe po najvzdialenejšiu od vašej polohy. Pre správne zobrazenie treba mať zapnuté lokalizačné služby. Ak zobrazovanie nefunguje správne, reštartujte, prosím, svoj telefón a opäť zapnite aplikáciu.

3

Zoznam prevádzok

Prihláste sa na odber noviniek do e-mailovej schránky
Najaktuálnejšie dianie priamo vo vašej e-mailovej schránke
Odoslaním e-mailu súhlasíte so spracúvaním osobných údajov.