Zapojte sa aj vy do facebookového hlasovania a pomôžte školám získať atraktívne výhry!, Aktuality, Médiá, Stredoslovenská energetika
  • Prejsť na

Zapojte sa aj vy do facebookového hlasovania a pomôžte školám získať atraktívne výhry!

17. 3. 2020

V SSE prebieha v tomto roku druhý ročník edukačnej súťaže so zábavným vypínačom Šťukesom, ktorou sme oslovili materské školy a 1. až 4. ročník základných škôl v rámci celého Slovenska. So Šťukesom sa deti v školách skamarátili najmä vďaka svojim pedagógom a náučným podkladom, ktoré sme pre ne vytvorili. Deti sa tak mohli prostredníctvom úloh v edukačnej brožúre jednoducho naučiť, ako sa dá šetriť energiou, a zahrať si obľúbenú hru každého dieťaťa – Šťukesovo pexeso. V animovaných videách Šťukes deťom zase radí, ako môžu efektívne svietiť, pomáhať pri varení, sprchovať sa a správne využívať elektrospotrebiče.

Touto súťažou podporujeme zvyšovanie povedomia o šetrení energiami pri každodenných činnostiach, pričom sme sa zamerali na najmladších. Sme totiž presvedčení, že je dôležité sústrediť sa práve na budúcu aktívnu generáciu, ktorá už v detstve dokáže citlivo vnímať súvislosti medzi šetrením energiami a ich pozitívnym prínosom pre spoločnosť. 

Od zapojených škôl sme v tomto roku dostali viac ako 200 kreatívnych a detailne prepracovaných kolektívnych koláží, ktoré vytvorili žiaci so svojimi pedagógmi. Zaslaním koláží školy potvrdili záujem zapojiť sa do súťaže. Zo všetkých koláží sme vybrali 15 najoriginálnejších, ktoré práve teraz bojujú o vašu priazeň a atraktívne finančné výhry v celkovej výške až 10 000 eur na čokoľvek!

Pomôžte preto týmto školám aj vy a podporte svojho favorita v našom verejnom hlasovaní na facebookovej stránke Stredoslovenská energetika – SSE.

Hlasovanie prebieha v termíne od 17. 3. (od 10.00 hod.) do 29. 3. 2020 (do 23.59 hod.) a každý účastník môže zahlasovať len raz a to úplne jednoducho – uvedením poradového čísla koláže z videa do komentára pod post. Každý hlas a tiež pomoc vo forme zdieľania hlasovania medzi vašimi známymi školy určite poteší.

Preto neváhajte a pomôžte školám získať tieto finančné výhry od SSE:

1. miesto (najvyšší počet hlasov): finančná výhra pre školu v hodnote 3  500 eur,
2. miesto: finančná výhra pre školu v hodnote 2 500 eur,
3. miesto: finančná výhra pre školu v hodnote 1 500 eur,
4. – 8. miesto: finančná výhra pre školu v hodnote 500 eur.

Okrem hlasovania nájdete na našom Facebooku aj mnoho rád a tipov, ako ušetriť energiu vo svojej domácnosti, a ďalšie súťaže nabité energiou!

Prihláste sa na odber noviniek do e-mailovej schránky
Najaktuálnejšie dianie priamo vo vašej e-mailovej schránke
Odoslaním e-mailu súhlasíte so spracúvaním osobných údajov.