Žampa cup nabije pozitívnou energiou aj vás, Aktuality, Médiá, Stredoslovenská energetika

Žampa cup nabije pozitívnou energiou aj vás

Najznámejšia slovenská mužská lyžiarska dvojica – bratia Žampovci, ktorí reprezentujú Slovensko v zjazdovom lyžovaní – venuje svoj čas a energiu nielen tréningom, ale aj podpore detských lyžiarskych talentov. Stredoslovenská energetika, a. s., je nielen ich sponzorom, ale i hrdým partnerom už 7. ročníka nádhernej akcie na Štrbskom plese – Žampa cup.

Obrázok: Zdroj: Instagram @adamzampa13

Preteky v paralelnom slalome sa vďaka bratom Žampovcom stali neodmysliteľnou súčasťou zavŕšenia zimnej lyžiarskej sezóny. Svojou jedinečnosťou, pozitívnou atmosférou a výbornou organizáciou sa stávajú lákadlom pre čoraz viac návštevníkov a súťažiacich.

Svoje brány otvára ŽAMPA CUP tento rok 28. marca 2020. Ak prídete skoro ráno, môžete sa aj vy stať súčasťou pokusu o prekonanie slovenského rekordu, počas dňa si otestujete svoje lyžiarske schopnosti na jazde zručnosti a možno aj vy v sebe objavíte skrytý lyžiarsky talent. Odmeny za jazdu zručnosti sú pripravené pre každého, na svoje si prídu skúsení lyžiari aj začiatočníci.

Najväčším benefitom, ktorý ŽAMPA CUP ponúka, je možnosť bezplatného štartovného. Adam a Andreas Žampovci vedia, že budúcnosťou športu, akým je práve zjazdové lyžovanie, sú deti, ktoré treba čo najviac podporovať v láske k športu, a preto ponukou bezplatného štartovného otvárajú dvere každému.

Prežite aj vy so svojimi deťmi krásny deň vo Vysokých Tatrách na Štrbskom plese. Nechajte sa nabiť pozitívnou energiou, dobrou náladou a vyhrajte jedinečné ceny, či už v bohatej tombole, alebo svojím výkonom v pretekoch v paralelnom slalome.

>Viac aktualít

Prihláste sa na odber noviniek do e-mailovej schránky
Najaktuálnejšie dianie priamo vo vašej e-mailovej schránke
Odoslaním e-mailu súhlasíte so spracúvaním osobných údajov.