Vlastná elektrina vždy v zásobe s Virtuálnou batériou od SSE, Aktuality, Médiá, Stredoslovenská energetika

Vlastná elektrina vždy v zásobe s Virtuálnou batériou od SSE

V bežnej domácnosti sa spotrebuje najviac elektrickej energie práve v čase, keď sú doma všetci členovia rodiny, zvyčajne je to ráno a večer. Vďaka slnečnému žiareniu vyrobia fotovoltické panely najviac elektriny práve v čase, keď ju nedokážete okamžite všetku spotrebovať.

Chceli by ste vo svojej domácnosti využívať elektrinu z fotovoltiky čo najefektívnejšie? Dobrým riešením je v tomto prípade práve virtuálna batéria. Prebytočnú nespotrebovanú elektrinu si uložíte vo virtuálnej batérii a tá vám zabezpečí, že ju využijete presne vtedy, keď ju budete práve potrebovať.

Virtuálna batéria vám pomôže znížiť vaše náklady na spotrebu elektriny, pretože v čase najväčšieho odberu budete bez starostí využívať svoju vlastnú uloženú elektrinu.

Zriadenie virtuálnej batérie je úplne jednoduché. Nevyžaduje si vysokú vstupnú investíciu, ako je to pri fyzickej batérii. Virtuálnu batériu od SSE môžete využívať len za 2 € mesačne.

Ak sa chcete dozvedieť viac o možnosti využívať virtuálnu batériu aj vo svojej domácnosti, nechajte nám na našej stránke sse.sk/virtualnabateria svoj kontakt. My vás budeme kontaktovať a radi zodpovieme všetky vaše ďalšie otázky.

Virtuálna batéria od SSE

>Viac aktualít

Prihláste sa na odber noviniek do e-mailovej schránky
Najaktuálnejšie dianie priamo vo vašej e-mailovej schránke
Odoslaním e-mailu súhlasíte so spracúvaním osobných údajov.