• Prejsť na

Upratali sme v leSSE

Historicky rekordný počet dobrovoľníkov zo skupiny SSE Holding, ktorých bolo 61, sa v piatok 26. apríla zúčastnil dobrovoľníckej aktivity – čistenie a revitalizácia vybratej časti lesoparku v Žiline.

V rámci Dňa Zeme a firemného dobrovoľníctva sme sa už štvrtý rok po sebe zapojili do čistenia mesta. V minulosti to bola súčasť festivalu mestoINAK. Tentoraz sa akcia konala samostatne pod názvom – Vyčistíme si naše mesto! Myšlienkou bolo zapojenie čo najväčšieho počtu obyvateľov a firiem. Celkovo sa čistilo približne na 20 miestach Žiliny.

Akciu organizuje občianske združenie PRELES, ktorého zástupca, Mgr. Vladimír Randa, sa s nami aktivity zúčastnil.

Som veľmi rád, že skupine SSE Holding záleží na tom, v akom stave je životné prostredie v našom meste. Firemní dobrovoľníci nielenže spravia za jeden deň veľký kus práce, ale takýmto prístupom inšpirujú aj ďalšie spoločnosti k podobným aktivitám. Za to patrí celej spoločnosti a najmä aktívnym zamestnancom veľká vďaka,“ komentoval p. Randa.

Tohtoročný rekordný počet zapojených dobrovoľníkov sa stal skutočnosťou aj vďaka krásnemu slnečnému počasiu, no zároveň ukazuje, že duch pomoci tým, ktorí to potrebujú, zapustil v skupine SSE Holding už pevné korene. Bol to aj krásny darček našej planéte k celosvetovému Dňu Zeme (22. apríl).

Všetkým zúčastneným dobrovoľníkom patrí veľké poďakovanie.

>Viac aktualít

Prihláste sa na odber noviniek do e-mailovej schránky
Najaktuálnejšie dianie priamo vo vašej e-mailovej schránke
Odoslaním e-mailu súhlasíte so spracúvaním osobných údajov.