Pomáhame Anjelským krídlam – príďte aj vy na benefičný koncert!

26. 8. 2019

SSE sa rozhodla podporiť aktivity žilinskej Nadácie Anjelské krídla, ktorá sa snaží pomáhať ťažko chorým deťom a ich rodinám, ľuďom v núdzi, matkám starajúcim sa o choré deti, krízovým centrám ale aj seniorom a onkologickým pacientom Žilinskej nemocnice.

Všetkých vás pozývame na Benefičný koncert tejto nadácie dňa 20. septembra 2019, 18.00 hod. v Dome Odborov v Žiline. Tešia sa na Vás FRAGILE, Barbora Švidraňová, Martin Harich a mnohí ďalší účinkujúci. Ak máte záujem o vstupenky napíšte na info@nadaciaanjelskekridla.sk. 

Pre viac informácií o finančnej i materiálnej pomoci kliknite na www.nadaciaanjelskekridla.sk. 

Krídla, čo menia svet k lepšiemu

Do nemocnice prichádza ďalšie vystrašené dieťa. Bojazlivým, neistým pohľadom sleduje, čo sa bude diať. Ako mu znížiť stres z hospitalizácie? Čo urobiť, aby sa tak nebálo? S milým nápadom prišla Nadácia Anjelské krídla – od januára dostáva každé dieťa na príjme v žilinskej nemocnici svoj vankúšik „Anjelik“, ktorý ho počas pobytu v zdravotníckom zariadení sprevádza. Malí pacienti si ho môžu vziať domov...

To je len jedna z tvárí záujmu, ktorý Anjelské krídla prejavujú znevýhodneným v našom okolí. Medzi príjemcov ich pomoci patria ľudia v núdzi, ťažko choré deti a ich rodiny, ktoré niekedy žijú iba zo sociálneho príspevku, matky, starajúce sa o choré deti, ale i hendikepovaní umelci, vozičkári, ľudia so svalovou dystrofiou, či po chemoterapii. Taktiež seniori a krízové centrá. Dávajú nádej, svetlo a pomoc všade tam, kde je potrebné.

Nadácia pomáha nielen finančne, ale aj darovaním jedla a rôznych potrebných vecí, ako sú napr. injekčné striekačky, ale aj relaxačno - ozdravujúcimi a rehabilitačnými pobytmi. Nedávno si klienti Nadácie užili zaslúžený oddych pri mori na gréckom polostrove Peloponéz. Ďalší sa tešia z oddychu na rôznych ozdravných pobytoch. Prirodzene, nič z toho by nebolo možné bez nezištnej finančnej podpory partnerov a sponzorov.

Na webovej stránke či facebooku Nadácie sa môžete dozvedieť viac o rôznych možnostiach podpory znevýhodnených ľudí. Môžete sa stať napríklad majiteľom tričiek DAR ZA DAR a ďalej šíriť ušľachtilé myšlienky spod „anjelských krídel.“

„Keď pomôžeme, meníme svet okolo nás. Každá jedna, aj maličká pomoc, posúva tento svet vpred a dáva nádej a žiarivú iskričku v očiach.“ Alexandra Majeríková, zakladateľka nadácie.

>Viac aktualít

Prihláste sa na odber noviniek do e-mailovej schránky
Najaktuálnejšie dianie priamo vo vašej e-mailovej schránke
Odoslaním e-mailu súhlasíte so spracúvaním osobných údajov.