Podporte svoju školu a zapojte sa do 4. ročníka Edukačnej súťaže SSE so Šťukesom

15. 12. 2021

Obľúbená edukačná súťaž so Šťukesom pre materské a základné školy (1. – 4. ročník) je tu opäť, tento rok už po štvrtýkrát.

Naučme sa šetriť energiouCieľom súťaže je naučiť predovšetkým našu najmladšiu generáciu efektívne a šetrne zaobchádzať s energiami. A keďže ide o tých najmenších, edukácia prebieha hravou a veselou formou, za pomoci kamaráta všetkých detí – vypínača Šťukesa, ktorý celý deň sedí na stene a všíma si všetky deti, ktoré okolo neho chodia a často si ho ani nevšimnú.

Tento rok prináša Šťukes vo svojom v poradí už v šiestom náučnom videu a vo vynovenej edukačnej brožúre všetkým súťaže-chtivým deťom a žiakom myšlienku o dôležitosti spoločného trávenia voľného času s kamarátmi, a to bez využitia elektrickej energie.

Pokiaľ Vás naša súťaž oslovila a radi by ste do nej prihlásili svoju školu, neváhajte a zapojte sa do 31. 3. 2022. Podobne ako po minulé roky, aj tento rok sú v hre mimoriadne atraktívne finančné výhry – medzi osem najúspešnejších škôl rozdelíme sumu v celkovej hodnote až 10 000 eur, a to na čokoľvek!

Všetky dôležité informácie o súťaži nájdete na našej webovej stránke www.sse.sk/stukes.

Diela žiakov z predošlých ročníkov súťaže si môžete pozrieť na našej facebookovej stránke
Stredoslovenská energetika – SSE, v časti Ako nás Šťukes naučil šetriť energiou (2019) alebo v časti Šťukes nás naučil šetriť energiou (2020).

>Viac aktualít

Prihláste sa na odber noviniek do e-mailovej schránky
Najaktuálnejšie dianie priamo vo vašej e-mailovej schránke
Odoslaním e-mailu súhlasíte so spracúvaním osobných údajov.