Majte svoje energie pod kontrolou a vybavte všetko online s eZónou SSE, Aktuality, Médiá, Stredoslovenská energetika

Majte svoje energie pod kontrolou a vybavte všetko online s eZónou SSE

Vieme, aké je pre každú domácnosť dôležité mať prehľad o spotrebe energií. S našou novou zákazníckou eZónou SSE získate teraz priamo z pohodlia domova okamžitý prehľad o spotrebe energií vo svojej domácnosti, zistíte, či sú vaše platby v poriadku, a tiež zaplatíte svoje faktúry za energie pohodlne online. Nezáleží na tom, že je neskoro večer, víkend či sviatok.

Našu novú zákaznícku zónu tiež určite oceníte, ak si budete chcieť podrobnejšie sledovať spotrebu energií na viacerých svojich odberných miestach. Stáva sa vám, že si na faktúru spomeniete až po jej splatnosti? S eZónou SSE vás už žiadna faktúra po splatnosti ani nedoplatok neprekvapí. Všetky faktúry či rozpisy zálohových platieb máte totiž v eZóne SSE k dispozícii v elektronickej podobe a viete si ich v prípade potreby kedykoľvek stiahnuť, archivovať či uhradiť online. Na jednom mieste máte prehľad o všetkých svojich odberných miestach a ich spotrebe. Zákaznícka zóna vás upozorní na prípadne vzniknutý nedoplatok a v budúcnosti aj na nesprávne zvolenú sadzbu na vašom odbernom mieste.

Vaša komunikácia so Stredoslovenskou energetikou bude vďaka novej zákazníckej zóne jednoduchšia, prehľadnejšia a rýchlejšia. Nie ste ešte zákazníkom SSE? Nevadí, eZóna SSE je tu aj pre vás. Uľahčí vám nielen spôsob komunikácie so Stredoslovenskou energetikou, ale v prípade záujmu budete vedieť jednoduchšie požiadať o pripojenie svojho odberného miesta, či už ide o elektrinu, alebo plyn.

Zaregistrujte sa na sse.sk/ezona alebo si bezplatne stiahnite mobilnú aplikáciu eZóna SSE z Google Play alebo App Store a majte aj vy svoje energie pod kontrolou s novou zákazníckou eZónou SSE.

S eZónou SSE: 

  • zaplatíte svoje faktúry či zálohy online,
  • získate aktuálne informácie o spotrebe na svojich odberných miestach,
  • máte pravidelné informácie o nedoplatkoch či nevhodnej sadzbe,
  • získate informácie o výške zálohových platieb,
  • rýchlo a pohodlne zadáte svoje požiadavky,
  • aktivujete si ďalšie užitočné služby.

>Viac aktualít

Prihláste sa na odber noviniek do e-mailovej schránky
Najaktuálnejšie dianie priamo vo vašej e-mailovej schránke
Odoslaním e-mailu súhlasíte so spracúvaním osobných údajov.