Výhodné energie

Staňte sa našim zákazníkom pre elektrinu aj plyn a získajte zaujímavý finančný bonus len do 8. 12. 2021.

Od začiatku tohto roka pozorne sledujeme vývoj cien energií na svetových trhoch a hoci sme svedkami ich rekordného rastu, pre našich zákazníkov udržiavame ceny za dodávku elektriny a plynu stále čo najpriaznivejšie.

Radi by sme vám pomohli ušetriť na spotrebe energií vo vašej domácnosti, preto si vás dovoľujeme osloviť s našou výhodnou ponukou. Pomôžeme vám nielen znížiť náklady na energie a usporiť, ale navyše od nás získate aj zaujímavý finančný bonus.

PREČO SA ROZHODNÚŤ PRE DODÁVKU ENERGIÍ OD SSE?

 • Získate výhodnú ponuku od stabilného dodávateľa energií
  So zľavami za elektrinu a plyn od SSE dosiahnete úsporu nákladov pre svoju domácnosť bez rizika.
 • Zabezpečíme vám bezstarostný prechod od vášho pôvodného dodávateľa k nám
  Vďaka podpísanému splnomocneniu vám ušetríme čas aj energiu a administratívu spojenú s procesom zmeny dodávateľa vybavíme bezstarostne za vás.
 • Poskytneme vám nadštandardnú zákaznícku starostlivosť a servis
  Všetky vaše individuálne požiadavky radi vyriešime telefonicky na zákazníckej linke alebo osobne, v niektorom z našich deviatich zákazníckych centier. S našou zákazníckou eZónou SSE budete mať vždy dokonalý prehľad o svojej spotrebe energií a svoje faktúry či zálohy zaplatíte rýchlo a jednoducho online 24/7. Všetky naše kontakty nájdete v zákazníckej eZóne SSE a tiež na sse.sk/kontakty.
 • Ponúkame vám komplexné energetické poradenstvo
  Všetkým našim zákazníkom poskytujeme bezplatné profesionálne energetické poradenstvo v oblasti efektívneho využívania elektriny, plynu a tiež možností ako využiť alternatívne zdroje energie pre vašu domácnosť, vrátane zabezpečenia finančného príspevku.

Naša výhodná ponuka je časovo obmedzená len do 8. 12. 2021. Nechajte nám svoj kontakt alebo nás navštívte osobne v našich zákazníckych centrách. My vám radi zašleme potrebné dokumenty a v krátkom čase vás budeme kontaktovať, aby sme zodpovedali všetky vaše ďalšie otázky.

Prihláste sa na odber noviniek do e-mailovej schránky
Najaktuálnejšie dianie priamo vo vašej e-mailovej schránke
Odoslaním e-mailu súhlasíte so spracúvaním osobných údajov.