• Prejsť na

Virtuálne prehliadky zákazníckych centier

Spoločnosť Stredoslovenská energetika a. s. (SSE) pripravila pre svojich zákazníkov skvelú pomôcku, vďaka ktorej si môžu ešte pred cestou do zákazníckych centier pozrieť ich presnú polohu. Zákazník sa teda lepšie zorientuje, pretože vidí nielen statickú fotku zákazníckeho centra, ale má k dispozícii aj dynamickú 360 stupňovú fotku, ktorá detailne zachytáva interiér aj exteriér.  

Vďaka tejto modernej pomôcke sa môže zákazník doslova poobzerať okolo seba, môže vstúpiť priamo do pobočky a prejsť si priestory, pozrieť si detaily. Pohyb je realizovaný kliknutím na šípky. Následne presne vie, čo môže očakávať. Napríklad, či je prítomný detský kútik, či si môže počas čakania sadnúť, koľko pracovísk je v danom zákazníckom centre a podobne.

SSE chce aj vďaka týmto 360 stupňovým fotkám zjednodušiť svojim zákazníkom hľadanie a bez problémov ich tak naviguje do zákazníckeho centra. Aj preto sú virtuálne prehliadky prepojené s Google Street View.

Virtuálne prehliadky jednotlivých zákazníckych centier nájdete na www.sse.sk/kontakty v časti Zákaznícke centrá a, samozrejme, na ne narazíte aj na FB stránke SSE. Prídite nás navštíviť osobne. Tešíme sa na vás :)

virtuálna prehliadka zákazníckeho centra sse

virtuálna prehliadka zákazníckeho centra sse v Prievidzi
virtuálna prehliadka zákazníckeho centra SSE v prievidzi

 

>Viac aktualít