• Prejsť na

VIANOČNÉ TRHY SSE 2018

Adventný čas prináša okrem zhonu a príprav na Vianoce aj priestor pre spolupatričnosť a empatiu. Ak sa spoja s tvorivosťou a nápadom, vznikne dobré dielo – Vianočné trhy SSE. Opäť sme sa ako jeden veľký tím prezentovali svojimi výrobkami a mohli tak pomôcť opäť dvom detským domovom.

 

AJ tento rok sa nám podarilo zorganizovať obľúbenú charitatívnu aktivitu, v rámci ktorej sa zamestnanci skupiny SSE, ako jeden veľký kolektív, prezentovali  svojimi výrobkami. Vystavované vlastnoručne vyrobené ozdoby, maškrty, darčeky a iné úžitkové predmety priniesli radosť, motiváciu a vianočnú atmosféru všetkým zúčastneným. Tradícia vianočných trhov si drží stále vysokú úroveň. Rok čo rok sa v dražbe vyzbiera neuveriteľne krásna suma. Výrobky našich zamestnancov sa  tento rok speňažili opäť v rekordnej sume,  a to 6 179 EUR. Financie putovali do dvoch domovov – Detský domov Maurícius z Kremnice a Detský charitný dom Považská Bystrica. Výťažok bol prerozdelený na polovicu a detské domovy ho plánujú využiť hlavne na jarné a letnérekreačné pobyty.

Veľmi nás teší, že sme opäť mohli byť súčasťou tejto charitatívnej akcie a že nezabúdame na tých, ktorí to naozaj potrebujú.

Nech ľudskosť, štedrosť a záujem zamestnancov skupiny SSE podporí snahu vychovávateľov pripraviť deťom DD krásne Vianoce a vytvoriť im optimálne podmienky pre ďalší život. Držíme im palce!

>Viac aktualít

Prihláste sa na odber noviniek do e-mailovej schránky
Najaktuálnejšie dianie priamo vo vašej e-mailovej schránke
Odoslaním e-mailu súhlasíte so spracúvaním osobných údajov.