• Prejsť na

Vianočné trhy SSE 2017

Vianočný trh SSE 2017

Aj tento rok sa nám opäť podarilo zorganizovať obľúbenú charitatívnu aktivitu, v rámci ktorej sa zamestnanci skupiny SSE, ako jeden veľký kolektív, prezentovali svojimi výrobkami - vlastnoručne vyrobenými ozdobami, maškrtami, darčekovými a inými úžitkovými predmetmi. Vystavované predmety priniesli radosť, motiváciu a vianočnú atmosféru všetkým zúčastneným.

Tradícia vianočných trhov si drží stále vysokú úroveň. Rok čo rok sa v dražbe vyzbiera neuveriteľne krásna suma. Výrobky našich zamestnancov sa tento rok speňažili opäť v rekordnej sume, a to 5 470,26 EUR. Financie tentokrát putovali do dvoch detských domovov (DD) – DD Pastelka z Vidinej a DD Jesenské. Výťažok bol prerozdelený na polovicu a tento plánujú využiť hlavne na letné vzdelávaco-rekreačné pobyty.

Vianočný trh sse 2017

Súčasne s prípravou Vianočných trhov bola realizovaná aj zbierka rôzneho materiálu. Zozbieraný materiál si prevzali zástupcovia DD, ktorých panie riaditeľky ocenili ušľachtilosť našich zamestnancov a ochotu pomôcť deťom z DD.

Veľmi nás teší, že sme opäť mohli byť súčasťou tejto charitatívnej akcie a že nezabúdame na tých, ktorí to naozaj potrebujú.

Prihláste sa na odber noviniek do e-mailovej schránky
Najaktuálnejšie dianie priamo vo vašej e-mailovej schránke
Odoslaním e-mailu súhlasíte so spracúvaním osobných údajov.