• Prejsť na

Veľká cena SR už tento víkend!

Nemáte ešte program na tento víkend? Od piatku do nedele sa už po siedmykrát na Slovakia ringu predstaví slovenská aj stredoeurópska pretekárska špička a zvuk nadupaných aút sa bude ozývať široko-ďaleko.

Zoberte svoju rodinu, deti, manželku či priateľku a strávte spolu čas na jednom z top podujatí tohto leta. Okrem krásnych áut na vás vo Fun zóne čakajú aj autá tuningového zrazu, oku milovníkov army určite neunikne vojenská stíhačka MIG 21 či vojenský vrtulník, ktorý vás bude vítať pre bránami okruhu. Program plný zábavy, vzrušenia a silných áut je určite veľkým lákadlom pre nejedného z nás. Na tých, ktorí majú rešpekt pred nástrahami počasia, či nemajú vo svojich jazdných skúsenostiach istotu, určite poteší možnosť navštíviť brány Centra bezpečnej jazdy a vyskúšať si simulátor prevrátenia či široko ďaleko známu ,,školu šmyku".

Chcete pretekať aj vy? Na Slovakia Ringu žiadny problém!

Úplne bezpečne a pohodlne si môžete vyskúšať silu a rýchlosť pretekárskeho auta na vlastnej koži na profesionálnom RSS simulátore. 

Cenný podpis od Maťa Homolu, famózneho účastníka Rally Dakar Ivana Jakeša a ďalších zvučných mien slovenského motorizmu si budete môcť odniesť z fantastickej autogramiády, ktorá sa uskutoční v nedeľu 21.8.2016 na pravé poludnie. 

Aby ste však ulahodili aj oku a chuti vašich ratolestí, odporúčame vyskúšať detské nafukovacie atrakcie, trampolíny, skákacie hrady a nesmieme zabudnúť ani na mini ZOO Malkia Park, kde sa môžete pozrieť na zblízka na zúbok nielen levom a tigrom. 

Slovakia Ring očarí každého a aj preto sa Stredoslovenská energetika, a.s. stala reklamným partnerom tohto úžasného areálu plného oddychu a nezabudnuteľných zážitkov.

Nechajte sa zlákať aj vy a zažite preteky Veľkej ceny SR cestných automobilov na vlastnej koži už od 19.-21.8.2016. 

Viac info na www.slovakiaring.sk

Prihláste sa na odber noviniek do e-mailovej schránky
Najaktuálnejšie dianie priamo vo vašej e-mailovej schránke
Odoslaním e-mailu súhlasíte so spracúvaním osobných údajov.