Súťaž so Šťukesom predĺžená! Zapojte svoju školu do 31. 3. 2021 a súťažte s nami o atraktívne finančné výhry

Potreba uvedomelosti v oblasti energetickej efektívnosti je v súčasnosti nesmierne dôležitá téma. Pre nás dospelých, ale ešte viac pre budúcu generáciu tejto planéty – tých najmladších – naše deti. V decembri 2020 sme preto opäť spustili už 3. ročník medzi školami obľúbenej Edukačnej súťaže so Šťukesom.

Cieľom našej edukačnej súťaže je s pomocou pedagógov v školách naučiť čo najviac detí rozumne a účelne hospodáriť s energiou. Prostredníctvom súťaže zároveň poukazujeme na vzájomné prepojenie medzi jej šetrením a následným pozitívnym dopadom na životné prostredie.

Momentálna spoločenská situácia však nie je vôbec jednoduchá. Rozumieme, že školy a školské zariadenia prechádzajú v súčasnosti pri organizácii výučby pre svojich žiakov náročným a zároveň neistým procesom.

Keďže nám záleží na tom, aby sa aj napriek tejto situácii mohlo čo najviac detí z materských škôl a žiakov z 1. – 4. triedy základných škôl edukovať v oblasti šetrenia energiami, rozhodli sme sa 3. ročník tejto súťaže predĺžiť.
Vaša škola sa tak do nej môže zapojiť do 31. 3. 2021 (vrátane).

Pokiaľ ste svoju školu do našej súťaže už zapojili, vašu e-mailovú prihlášku evidujeme.

Zároveň vám dávame do pozornosti web podstránku www.sse.sk/stukes, na ktorej nájdete ďalšie aktualizované termíny súťaže, informáciu o finančnej výhre, ako aj Dodatok č. 1 k štatútu súťaže z dôvodu jej predĺženia.

Veríme, že týmto krokom vyjdeme v ústrety viacerým školám, ktoré majú záujem sa do súťaže zapojiť a súťažiť tak nielen o skvelé finančné výhry.

Originálne žiacke diela, ktoré sme od vás obdržali v predošlých ročníkoch súťaže, si môžete pozrieť na našom FB profile Stredoslovenská energetika – SSE, časť Ako nás Šťukes naučil šetriť energiou (rok 2019) alebo Ako nás Šťukes naučil šetriť energiou (rok 2020).


Tešíme sa na váš záujem a taktiež na kreatívne diela vašich žiakov!

>Viac aktualít

Prihláste sa na odber noviniek do e-mailovej schránky
Najaktuálnejšie dianie priamo vo vašej e-mailovej schránke
Odoslaním e-mailu súhlasíte so spracúvaním osobných údajov.