• Prejsť na

SSE darovalo deťom Žiarivé Vianoce

Záver roka je pre Stredoslovenskú energetiku (SSE) vždy výnimočný. Stáva sa už pravidlom, že podporíme dobrú vec a darujeme energiu na úsmev aj tam, kde už jej moc nezostalo. Tento rok smerovala naša podpora do detského Krízového centra Náruč v Žiline. Druhý domov pre deti a rodiny, ktoré si prešli ťažkými  momentmi a v tomto centre našli to čo im chýbalo – bezpečný domov a pocit istoty. Čo sme deťom priniesli my?

Žiarivé Vianoce

12.12. o 18-stej hodine ste to mali možnosť vidieť naživo! Projekt Žiarivé Vianoce sme preniesli vďaka živému vysielaniu až ku vám do obývačky, o zábavu a moderovanie sa staral charizmatický žilinčan, Juraj „Šoko“ Tabaček, ktorý je zároveň aj tvárou SSE.

Cieľom projektu Žiarivé Vianoce bolo rozsvietiť priamo v krízovom centre krásny voňavý vianočný stromček s 1000 žiarovkami! Tie však boli špeciálne a rozsvecovali sa postupne, každý váš komentár #Žiarivévianoce, rozsvietil jednu žiarovku.

Počas detsky úprimného a vďaka Šokovi aj zábavného živého vstupu, boli „vyspovedané“ nielen deťúrence, aj sympatický pán riaditeľ Náruče, ktorý nám povedal viac o tomto centre a jeho prínose. Keďže komentáre #Žiarivévianoce pribúdali veľmi rýchlo, nakoniec sa vďaka vám podarilo úspešne rozsvietiť celý vianočný stromček. Obrovskú radosť mali deti, Šoko a samozrejme aj celý organizačný tím SSE.  

Tajný darček: VESSELÁ PERMANENTKA

Skvelá nálada a radosť detí vygradovala v momente, keď v rukách generálneho riaditeľa SSE, prišlo ďalšie prekvapenie. Zdeněk Schraml odovzdal deťom VESSELÚ PERMANENTKU na celý rok 2018.   Vďaka nej si deti z Náruče užijú rôzne aktivity a zábavu počas celého roka. Deti navštívia  aquaparky, hrady, múzeá, absolvujú mnoho výletov. Pozitívne veselé momenty sú totiž presne to, čo deti umiestnené v  krízovom centre potrebujú zažiť. Len tak postupne zabudnú na ťažké dni, kvôli ktorým sa do Náruče dostali.

Zo zákulisia Žiarivých Vianoc

Kamery sa vypli a všetci zúčastnení si riadne vydýchli. Šoko sa nechal uniesť energiou, ktorá z detí len tak sálala. Vrhol sa medzi ne a spoločne sa bláznili medzi kopou konfiet – doslova zmizol v ich náruči J. Jeden z najkrajších momentov z celého vysielania bol práve tento záver, a preto sme pre vás pripravili ďalšie video „zo zákulisia“, ktoré môžete priamo tu:

Prihláste sa na odber noviniek do e-mailovej schránky
Najaktuálnejšie dianie priamo vo vašej e-mailovej schránke
Odoslaním e-mailu súhlasíte so spracúvaním osobných údajov.