• Prejsť na

SSE ako GENERÁLNY PARTNER Exhibičného zápasu zlatej generácie hokejistov

Kto z nás by si nepamätal na šikovné hokejové manévre v okolí súperovej bránky a prirodzený talent strieľať góly, u najlepšieho strelca v histórii slovenskej hokejovej reprezentácie? Jeho prednosti ho predurčili k tomu, aby bol trikrát vyhlásený za najlepšieho hokejistu Slovenska v ankete Zlatý puk a v rokoch 1994 a 2005, sa so svojim tímom, stal majstrom Slovenska. Mnohí z vás už tušia, o kom je reč – o legende slovenského hokeja, Mirovi Šatanovi.

A keďže čas plynie a veci sa menia, Miro Šatan pristúpil k osobnému rozhodnutiu. „Vždy som sa chcel lúčiť doma, na Slovensku,” povedal po tom, čo sa rozhodol svoju hráčsku kariéru ukončiť.
Svojim fanúšikom, ktorí ho viac ako dve desaťročia podporovali a verne plnili tribúny na jeho zápasoch, sa chce poďakovať, prostredníctvom charitatívneho priateľského Exhibičného zápasu zlatej generácie, dňa 18. 12. 2018, na ľade zimného štadióna Ondreja Nepelu v Bratislave.

Stredoslovenská energetika, a. s. (SSE), si reprezentačné pôsobenie jedného z našich najúspešnejších športovcov váži a osobné rozhodnutie Mira Šatana rešpektuje. Preto sa rozhodla toto charitatívne podujatie podporiť a stať sa tak generálnym partnerom podujatia.

Viac informácií k zápasu nájdete aj na www.miroslavsatan.sk.

„#18 ŠARKY ĎAKUJE(me)!“

>Viac aktualít