• Prejsť na

So Smart faktúrou od SSE sa v energiách nestratíte

Stredoslovenská energetika, a.s. (SSE) prichádza s výrazne inovovanými faktúrami za dodávku elektrickej energie. S novou Smart faktúrou od SSE už nemusíte skúmať množstvo ťažko prehľadných údajov. Naopak, vďaka sviežemu a užívateľsky prívetivému dizajnu Smart faktúry získate dokonalý prehľad rýchlo a jednoducho.

Nový grafický dizajn

V porovnaní s predchádzajúcou formou obsahuje Smart faktúra viacero inovácií. Informácie vo faktúre sú nanovo usporiadané a farebne rozlíšené s cieľom sprehľadniť údaje na faktúre. Upravená je aj veľkosť písma pre pohodlné čítanie. Informácie, ktoré sa dajú graficky vyjadriť, majú na Smart faktúre podobu prehľadných stĺpcových či koláčových grafov.

Jednoduchšia úhrada

S novým grafickým dizajnom faktúry sú spojené aj nové funkcionality v spôsobe platby. Smart faktúru môžu zákazníci SSE uhrádzať aj prostredníctvom služby Platba šekov a Coopcasa. K dispozícii je aj možnosť úhrad elektronických faktúr pomocou platobných linkov, cez ktoré môže zákazník zaplatiť faktúru prostredníctvom preddefinovaných platobných príkazov. Výhoda tohto druhu platby je, že nemusíte prepisovať platobné údaje z faktúry. Eliminujú sa tak chyby, ktoré pri prepisovaní vznikajú, navyše je to veľmi rýchly a komfortný spôsob platby. 

Vysvetlenie faktúry 

Zorientovať sa vo faktúre za dodávku elektriny nebýva vždy jednoduché. Preto sme pre našich zákazníkov, okrem úpravy grafického dizajnu faktúry, pripravili jednoduchú pomôcku v podobe vysvetlenia jednotlivých položiek vo faktúre. Na stránke SSE v časti Potrebujete poradiť/Čo znamenajú jednotlivé položky vo faktúre sa nachádza faktúra, ktorá obsahuje popis vybraných položiek. Stačí, ak na niektorý z údajov prejdete myšou a zobrazí sa vám krátky popis s charakteristikou alebo vysvetlením položky.

Vysvetlenie faktúr pre domácnosti nájdete tu.

Vysvetlenie faktúr pre podnikateľov nájdete tu.

Zdroj: SSE, a.s.
Prihláste sa na odber noviniek do e-mailu
Najaktuálnejšie dianie priamo vo vašej emailovej schránke