Sme tu stále pre vás

Vážení zákazníci,

veríme, že súčasnú situáciu v súvislosti s ochorením COVID-19 prežívate vy i vaši blízki v zdraví.

Ubezpečujeme vás, že i napriek okolnostiam sme tu stále pre vás. Momentálne sú síce naše zákaznícke centrá zatvorené, ale v rámci profesionálneho poradenstva sa na nás môžete kedykoľvek obrátiť a kontaktovať nás telefonicky alebo e-mailom. Všetky kontakty na naše zákaznícke centrá nájdete na sse.sk/zakaznicke-centra.

Radi vám poskytneme potrebné informácie, vypracujeme cenové ponuky, pripravíme všetky zmluvné dokumenty a, samozrejme, poradíme, ako môžete i v tomto náročnom období ušetriť na spotrebe energií vo svojich domácnostiach.  

Zároveň vám ponúkame zaujímavé energeticky efektívne riešenia zamerané na úsporu energií – fotovoltické a solárne panely, tepelné čerpadlá i kotly na biomasu. Poradíme vám tiež prvú pomoc v prípade, že vás vo vašej domácnosti zaskočia nepredvídateľné nehody a havárie. S asistenčnou službou SSE Opravár už za 1 euro mesačne vyriešite nefunkčné elektrické zásuvky, vyhodené poistky či pokazený plynový kotol raz-dva.

Veríme, že sa nám spoločne podarí prekonať toto náročné obdobie a že sa už čoskoro stretneme v našich zákazníckych centrách aj osobne.

>Viac aktualít

Prihláste sa na odber noviniek do e-mailovej schránky
Najaktuálnejšie dianie priamo vo vašej e-mailovej schránke
Odoslaním e-mailu súhlasíte so spracúvaním osobných údajov.