• Prejsť na

Pomoc druhým je v SSE na prvom mieste

Všetci zamestnanci sa rozhodli opätovne spojiť svoje sily a pomôcť tým, ktorí ich pomoc potrebujú ako soľ. V predvianočnom období sa kolektívne prezentovali svojimi vlastnoručne vyrobenými vianočnými ozdobami, maškrtami, darčekovými a inými úžitkovými predmetmi, ktoré si mohli zamestnanci zakúpiť ale i vydražiť. Hlavným cieľom bolo pomôcť deťom, ktoré zastihol neľahký životný osud. 

Od rána to v spoločnosti SSE rozvoniavalo vianočnou náladou a neutíchajúcou chuťou všetkých priložiť ruku k dielu a aspoň drobným pričinením vyčariť úsmev na tvárach detí z Detského domova Kráľova lehota. 

Vianočné trhy na podporu dobrej veci zorganizovali zamestnanci Stredoslovenskej energetiky, a.s. už po siedmykrát a opäť potvrdili, že organizácia Vianočných trhov skupiny SSE má svoje opodstatnenie. Za vydražené a predané predmety na vianočnom trhu bola vyzbieraná suma 4 011,40 €, ktorá veľmi potešila zástupcov z Detského domova Kráľová Lehota a súčasne i jeho detských obyvateľov.

Bohatá zbierka pre deti

Neoddeliteľnou súčasťou Vianočných trhov bola realizovaná veľká zbierka športových potrieb, hračiek, didaktických pomôcok či potravín, ktoré si prevzali priamo zástupcovia Detského domova. Pán riaditeľ, Mgr. Zdenko Michalides, ocenil ušľachtilosť našich zamestnancov a ochotu pomôcť deťom z detského domova.

Nech ľudskosť, štedrosť a úprimný záujem dobrých ľudí, podporí snahu vychovávateľov pripraviť deťom v Detskom domove krásne Vianoce a napomôže vytvoriť optimálne podmienky pre jeho ďalšie fungovanie.

Zdroj: SSE, a.s.
Prihláste sa na odber noviniek do e-mailu
Najaktuálnejšie dianie priamo vo vašej emailovej schránke