• Prejsť na

Nezabudli ste na revíziu komína?

Čas vykurovacej sezóny sa pomaly ale isto blíži, tak ak ste nestihli tohtoročnú revíziu komína, je najvyšší čas splniť si svoju zákonnú povinnosť.

Najdôležitejšou starostlivosťou o komín je práve jeho čistenie a údržba, nakoľko nehody a prípadné požiare často vznikajú práve v dôsledku nedostatočného a nekvalitného vyčistenia. Usadené sadze v komíne sú pre domácnosť nesmierne nebezpečné. 

Čistenie a komplexná revízia komína napomáha predchádzať prípadným rizikám, ktoré hrozia vznietením usadených sadzí. Sekundárnym rizikom, ktoré vzniká kvôli zanedbaniu každoročnej revízie a vyčistenia komínov, je možná otrava oxidom uhoľnatým, ktorý neodchádza komínom von, ale ostáva v obytných priestoroch. 

Komín NIKDY nečistite sami!

Okrem toho, že vám hrozí možný úraz, služby odborníka sú predsa len spoľahlivejšie a kvalitnejšie. 

Predĺžiť životnosť komína môžete so SSE rýchlo a jednoducho

SSE svojou exkluzívnou spoluprácou s Komorou kominárov Slovenska zabezpečuje vysokú kvalitu a odborné poradenstvo. Pri objednaní revízie komína cez SSE je garantované prednostné vybavenie vašej požiadavky. Kominár vás bude kontaktovať už do troch pracovných dní odo dňa objednania služby a môžete si s ním rýchlo dohodnúť termín, ktorý vyhovuje práve vám. 

Potrebujete doklad o revízii? So SSE žiadny problém!

Okrem potvrdenia o vykonaní čistenia a kontroly komína vám kominár vystaví aj doklad o preskúšaní komína ako i potvrdenie o samotnom čistení komína a kontrole. 

Čistý komín = bezpečný domov

Odborníka na revíziu komína si môžete objednať teraz rýchlo a pohodlne aj priamo cez web SSE, a.s.  

Viac info o revízii komína nájdete na www.sse.sk

Prihláste sa na odber noviniek do e-mailovej schránky
Najaktuálnejšie dianie priamo vo vašej e-mailovej schránke
Odoslaním e-mailu súhlasíte so spracúvaním osobných údajov.