• Prejsť na

Navštívte SSE stánok na DENS 2018 (Dni energie a ekológie na Slovensku)!

Zaujímajú vás najnovšie trendy v oblasti energetiky a ekológie? Chceli by ste znížiť výdavky svojej domácnosti na energie? Radi by ste videli z blízka "zelené technológie" ako napríklad slnečné kolektory, fotovoltiku či tepelné čerpadlá? Viete ako vlastne funguje elektrobicykel či elektromobil? Chcete doma separovať kuchynský olej ale neviete, ako na to?

Dni energie na Slovensku

To je len malá časť otázok, na ktoré nájdete odpoveď na jubilejnom 5. ročníku jedinečného podujatia DENS 2018. Tešíme sa, že sme sa aj tento rok stali partnerom tejto stále populárnejšej akcie pre verejnosť!

Tento rok podujatie otvorilo svoje brány 2.6.2018 v Bratislave a svoju edukatívnu púť naplní aj v ďalších dvoch slovenských mestách. Srdečne Vás pozývame do stánku Stredoslovenskej energetiky v stredu, 6. 6. 2018 v Žiline na Hlinkovom námestí a v piatok, 8.6.2018 v Banskej Bystrici na Námestí SNP. Naši pracovníci vám radi poskytnú odpovede na zvedavé otázky a môžete sa tešiť na štedrú dávku pukancov, ktoré si vlastnými silami "vybicyklujete"! V SSE stánku máte tiež skvelú možnosť bližšie sa zoznámiť s fotovoltickými panelmi a slnečnými kolektormi, tepelným čerpadlom, ale aj najúspornejšími LED žiarovkami od SSE. Navyše len u nás získate 200 eurovú poukážku na inštaláciu "zelených technológii" a tiež kupón na 10 + 1 LED žiarovka zadarmo.

Podujatie je určené pre všetkých záujemcov o skvelé témy z environmentálnej či energetickej oblasti. Tešíme sa aj na rodiny s deťmi, ktoré s nami zažijú veľa zábavy na pripravených aktivitách. Návštevníci si zároveň odnesú aj množstvo praktických informácií. Zaujímavý bude určite aj koncept inteligentnej domácnosti, špičkové elektromobily či atraktívne elektrobicykle.

Prísť na DENS 2018 sa naozaj oplatí. Ak sa zapojíte do tomboly, môžete súťažíte aj o krásne ceny od organizátorov: (elektro) bicykel, vyhliadkový let vrtuľníkom ponad Liptov, 50 eurové poukážky na nákup v obchodnom dome IKEA ale aj predplatné odborno - náučného časopisu Enviromagazín a v Žiline sa môžete zapojiť do súťaže o štýlový smartphone.

Buďte aj vy súčasťou DENS 2018!

Tešíme sa na vašu účasť :-)

DENS 2018 v Žiline

Viac informácií nájdete aj na Dni energie.

>Viac aktualít

Prihláste sa na odber noviniek do e-mailovej schránky
Najaktuálnejšie dianie priamo vo vašej e-mailovej schránke
Odoslaním e-mailu súhlasíte so spracúvaním osobných údajov.