Kúpte si domov nabíjaciu stanicu pre elektromobil od SSE a využite exkluzívnu zľavu

Stredoslovenská energetika má vo svojej ponuke produktov a služieb aj širokú ponuku nabíjacích staníc pre elektromobily. Portfólio obsahuje nabíjacie stanice od malých domácich nástenných nabíjačiek pre jeden až dva elektromobily cez stĺpikové AC stanice až po rýchlonabíjacie DC stanice pre celé vozové parky pre podnikateľov.

Nabíjacie stanice pochádzajú od renomovaných výrobcov, ktorí všetky komponenty staníc vyrábajú v EÚ a spĺňajú najprísnejšie technické štandardy zamerané na efektívnosť a bezpečnosť prevádzky, modularitu i robustnosť konštrukčného riešenia, ale aj na odolnosť voči vandalizmu.

Vďaka skúsenostiam SSE odborníkov nie je zriadenie nabíjacej stanice vôbec zložité. Navrhneme vám riešenie prispôsobené presne na mieru vašim potrebám a pomôžeme aj s celým procesom realizácie.

Navyše, iba pre domácnosti, SSE prichádza s exkluzívnou zľavou 14 % na dodávku elektriny v nízkej tarife pri sadzbe DD4. Túto zľavu získate iba v prípade, ak si zakúpite nabíjaciu stanicu od SSE. Ak však nabíjačku na elektromobil už vlastníte, ale nekúpili ste si ju u SSE, aj tak máte možnosť získať 7 % zľavu z ceny dodávky elektriny v nízkej tarife pri sadzbu DD4. Výšku zľavy nie je možné kombinovať s inými zľavami z ceny dodávky elektriny.

Vlastníte elektromobil a chceli by ste mať doma svoju vlastnú nabíjaciu stanicu navyše so zľavou s ceny dodávky elektriny? Celú ponuku nabíjacích staníc od SSE a potrebné informácie nájdete na sse.sk/nabijacky. Kontaktovať náš môžete aj prostredníctvom nášho kontaktného formulára.

>Viac aktualít

Prihláste sa na odber noviniek do e-mailovej schránky
Najaktuálnejšie dianie priamo vo vašej e-mailovej schránke
Odoslaním e-mailu súhlasíte so spracúvaním osobných údajov.