• Prejsť na

Cena plynu rastie na burze, no nie v SSE

Konečná cena plynu pre domácnosti je do veľkej miery ovplyvňovaná cenou, za ktorú túto komoditu nakupujú dodávateľské spoločnosti na veľkoobchodnom trhu. Napriek tomu, že cena plynu na burze narástla už koncom minulého roku, Stredoslovenská energetika (SSE) ako jeden z mála dodávateľov plynu, nebude ceny plynu pre svojich zákazníkov zvyšovať.

Výhodný plyn od SSE

 „Nárast ceny plynu na burze považujeme za mierny a naši zákazníci sa nemusia zvyšovania ceny obávať. Pre zákazníkov sme aj v tomto roku udržali zľavu z ceny dodávky plynu až do výšky 16 % oproti dominantnému dodávateľovi, čo pri vykurovaní a ohreve vody môže priniesť domácnostiam výraznú úsporu,“ hovorí riaditeľ pre predaj B2C zákazníkom SSE, Michal Jaloviar.  

Bonus pre nových zákazníkov  

Ak žijete v rodinnom dome, plynom varíte, zohrievate vodu aj vykurujete, zaplatíte za spotrebu u dominantného dodávateľa plynu ročne približne 1 650 eur. Vďaka našej zľave môžu zákazníci ušetriť aj viac ako 100 eur za rok. Výhodou je aj to, že klient má energie „pod jednou strechou“ a komunikuje iba s jednou energetickou spoločnosťou. Pre nových zákazníkov sme pripravili aj špeciálny bonus, cestovný poukaz v hodnote 100 eur, ktorý sa dá uplatniť vo viac ako 200 hoteloch v Európe.

Viac informácií o zľave na plyn pre domácnosti nájdete na www.sse.sk/vyhodnyplyn.

>Viac aktualít

Prihláste sa na odber noviniek do e-mailovej schránky
Najaktuálnejšie dianie priamo vo vašej e-mailovej schránke
Odoslaním e-mailu súhlasíte so spracúvaním osobných údajov.